czwartek, 11 kwi, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2 3
Bogdanka Arka Chełm
Czwartek, 11 kwi, 17:00
Małe punkty:
19 25 25 16 28 26 17 25 12 15
sobota, 13 kwi, 17:00
MKST Astra Nowa Sól
0 3
MKS Będzin
Sobota, 13 kwi, 17:00
Małe punkty:
19 25 18 25 15 25 0 0 0 0
sobota, 13 kwi, 18:00
PZL LEONARDO Avia Świdnik
3 2
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
Sobota, 13 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 23 16 25 18 25 25 22 15 11
środa, 17 kwi, 18:00
Polsat Box
BBTS Bielsko-Biała
3 2
KKS Mickiewicz Kluczbork
Środa, 17 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 23 17 25 22 25 25 20 15 7
Polsat Box
środa, 17 kwi, 18:00
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
3 1
PZL LEONARDO Avia Świdnik
Środa, 17 kwi, 18:00
Małe punkty:
19 25 25 18 25 18 25 22 0 0
sobota, 20 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
MKS Będzin
3 0
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
Sobota, 20 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 14 25 23 25 15 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 20:30
Bogdanka Arka Chełm
0 3
BBTS Bielsko-Biała
Sobota, 20 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 25 27 23 25 0 0 0 0
czwartek, 25 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
BBTS Bielsko-Biała
0 3
Bogdanka Arka Chełm
Czwartek, 25 kwi, 17:30
Małe punkty:
26 28 23 25 16 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 25 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
0 3
MKS Będzin
Czwartek, 25 kwi, 20:30
Małe punkty:
20 25 14 25 24 26 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Bogdanka Arka Chełm
1 3
BBTS Bielsko-Biała
Sobota, 27 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 20 20 25 28 30 14 25 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 1 maj, 18:00
Bogdanka Arka Chełm
2 3
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
Środa, 1 maj, 18:00
Małe punkty:
21 25 25 16 19 25 25 21 13 15
środa, 1 maj, 20:30
TV Polsat Sport 1
MKS Będzin
3 1
BBTS Bielsko-Biała
Środa, 1 maj, 20:30
Małe punkty:
25 20 21 25 25 22 25 16 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 4 maj, 14:45
TV Polsat Sport 1
BBTS Bielsko-Biała
0 3
MKS Będzin
Sobota, 4 maj, 14:45
Małe punkty:
17 25 25 27 22 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 4 maj, 20:30
TV Polsat Sport 1
BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz
3 0
Bogdanka Arka Chełm
Sobota, 4 maj, 20:30
Małe punkty:
25 21 25 22 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 8 maj, 17:30
TV Polsat Sport 1
MKS Będzin
3 0
BBTS Bielsko-Biała
Środa, 8 maj, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 23 25 16 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
 
 
 
16Pozycja
7Punkty
Mecze
30Rozegrane
2Wygrane
28Przegrane
Sety
22Wygrane
86Przegrane
Punkty
2214Wygrane
2608Przegrane
 
16Pozycja
Mecze
30Rozegrane
2Wygrane
28Przegrane
Sety
22Wygrane
86Przegrane
Punkty
2214Wygrane
2608Przegrane
:)
 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   15 : 25

21.09.2023, 20:30

 

Gwardia Wrocław

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   16 : 25

27.09.2023, 17:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   14 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 19
Set 5   11 : 15

30.09.2023, 18:00

 

AZS AGH Kraków

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25

07.10.2023, 17:00

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   22 : 25

14.10.2023, 17:00

 

Bogdanka Arka Chełm

0:3
Set 1   11 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   21 : 25

21.10.2023, 16:00

 

KGHM SPS Głogów

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 18

28.10.2023, 18:00

 

REA BAS Białystok

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   14 : 25

16.11.2023, 17:00

 

PSG KPS Siedlce

1:3
Set 1   31 : 29
Set 2   16 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   13 : 25

11.11.2023, 17:00

 

MKST Astra Nowa Sól

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   18 : 25

18.11.2023, 16:00

 

Olimpia Sulęcin

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   15 : 25

25.11.2023, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   22 : 25

02.12.2023, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 27

09.12.2023, 16:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   24 : 26

16.12.2023, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   28 : 30

22.12.2023, 16:00

 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   15 : 25

06.01.2024, 16:00

 

Gwardia Wrocław

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22
Set 4   17 : 25
Set 5   11 : 15

01.02.2024, 17:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   22 : 25

19.01.2024, 17:00

 

AZS AGH Kraków

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   20 : 25

06.12.2023, 19:00

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

1:3
Set 1   25 : 15
Set 2   15 : 25
Set 3   13 : 25
Set 4   19 : 25

08.11.2023, 18:00

 

Bogdanka Arka Chełm

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   17 : 25

03.02.2024, 18:00

 

KGHM SPS Głogów

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   13 : 25
Set 3   17 : 25

14.12.2023, 16:00

 

REA BAS Białystok

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   21 : 25

16.02.2024, 17:30

 

PSG KPS Siedlce

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   22 : 25

20.03.2024, 16:00

 

MKST Astra Nowa Sól

0:3
Set 1   26 : 28
Set 2   24 : 26
Set 3   30 : 32

29.11.2023, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

1:3
Set 1   25 : 13
Set 2   23 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   18 : 25

22.03.2024, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   22 : 25

17.03.2024, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   29 : 27
Set 2   15 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   21 : 25

13.03.2024, 18:00

 

MKS Będzin

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   11 : 25

23.03.2024, 16:00

 

MCKiS Jaworzno

3:2
Set 1   16 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 10

27.03.2024, 18:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

COS Spała

ul. Mościckiego 6, Spała

Liczba miejsc siedzących: 400

Informacje

Drużyna: SMS PZPS Spała
Adres: ul Mościckiego 6, Spała
www: https://smsspala.pl/
e-mail: smsspala@pzps.pl

Prezes Zarządu: Jacek Matyszewski

Marketing: Anna Trela
Kierownik drużyny: Jacek Matyszewski
Media: Jacek Matyszewski

SZTAB

Pierwszy trener: Sebastian Pawlik
Drugi trener: Maciej Zendeł
Trzeci trener: Maciej Bartodziejski

Sezonowe statystyki zawodników

        Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Zawodnik Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Dawid Lisiecki 1 1 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 1 0 0 0 0,00 0 0,00
Jakub Kubacki 28 98 0 0 0 0 0,00 532 24 139 113 21,24 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Tomasz Kupkowski 18 38 38 75 3 9 0,08 13 0 5 2 15,38 53 4 4 18 33,96 17 0,45
Jakub Kiedos 26 87 293 273 14 73 0,16 470 48 140 59 12,55 576 38 50 247 42,88 32 0,37
Jakub Serewis 20 40 49 90 5 24 0,12 150 10 34 27 18,00 127 11 23 40 31,50 4 0,10
Stanisław Dróżdż 22 49 66 82 4 16 0,08 219 15 76 25 11,42 153 19 15 49 32,03 13 0,27
Artur Becker 30 104 59 325 12 62 0,12 9 1 6 1 11,11 47 1 3 22 46,81 25 0,24
Bartłomiej Potrykus 11 38 105 135 8 33 0,21 222 15 57 57 25,68 192 20 10 84 43,75 13 0,34
Oskar Kukie 9 18 19 35 0 5 0,00 3 0 1 0 0,00 17 1 1 12 70,59 7 0,39
Wiktor Gołębiowski 29 93 103 246 7 20 0,08 22 5 3 2 9,09 148 11 7 74 50,00 22 0,24
Oskar Trawka 5 21 60 67 1 14 0,05 126 6 33 24 19,05 121 6 9 45 37,19 14 0,67
Miłosz Kotela 12 24 0 0 0 0 0,00 97 6 33 18 18,56 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Igor Rybak 28 96 422 320 20 70 0,21 16 4 5 1 6,25 840 91 89 378 45,00 24 0,25
Mateusz Jańczyk 22 68 163 196 14 46 0,21 240 22 61 45 18,75 324 31 38 138 42,59 11 0,16
Kamil Urbańczyk 28 99 152 347 6 37 0,06 27 1 10 6 22,22 178 4 7 96 53,93 50 0,51