Bogdanka Arka Chełm
Bogdanka Arka Chełm

Bogdanka Arka Chełm

 
2Pozycja
57Punkty
Mecze
25Rozegrane
18Wygrane
7Przegrane
Sety
65Wygrane
29Przegrane
Punkty
2175Wygrane
1922Przegrane

Wykresy

:)
 

KGHM SPS Głogów

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15

15.09.2023, 17:30

 

REA BAS Białystok

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 23

23.09.2023, 18:00

 

PSG KPS Siedlce

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 20

30.09.2023, 18:00

 

MKST Astra Nowa Sól

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   16 : 25

07.10.2023, 17:00

 

Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 20

14.10.2023, 18:00

 

SMS PZPS Spała

3:0
Set 1   25 : 11
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 21

21.10.2023, 16:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 12

28.10.2023, 18:00

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   27 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   22 : 25
Set 5   11 : 15

03.11.2023, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 20

11.11.2023, 18:00

 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

1:3
Set 1   25 : 17
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   19 : 25

17.11.2023, 18:30

 

Gwardia Wrocław

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 17

25.11.2023, 18:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 16

02.12.2023, 18:00

 

AZS AGH Kraków

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 14

09.12.2023, 18:00

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   14 : 25
Set 5   12 : 15

14.12.2023, 20:30

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 23

22.12.2023, 18:00

 

KGHM SPS Głogów

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   29 : 27
Set 3   24 : 26
Set 4   26 : 28
Set 5   8 : 15

06.01.2024, 18:00

 

REA BAS Białystok

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   31 : 29
Set 3   25 : 20

13.01.2024, 18:00

 

PSG KPS Siedlce

3:2
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 22
Set 3   28 : 26
Set 4   19 : 25
Set 5   16 : 14

20.01.2024, 17:00

 

MKST Astra Nowa Sól

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 23
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 15

24.01.2024, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 23

27.01.2024, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 17

03.02.2024, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 23

10.02.2024, 17:00

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 22
Set 4   21 : 25
Set 5   12 : 15

17.02.2024, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 15
Set 5   14 : 16

21.02.2024, 18:30

 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 11
Set 3   25 : 16
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 12

24.02.2024, 18:00

 

Gwardia Wrocław

-:-

29.02.2024, 17:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

-:-

09.03.2024, 18:00

 

AZS AGH Kraków

-:-

16.03.2024, 17:00

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

-:-

23.03.2024, 18:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

-:-

27.03.2024, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Jakub Sadkowski środkowy
2 Mariusz Marcyniak środkowy
3 Rafał Cabaj Libero
6 Mikołaj Miszczuk Przyjmujący
7 Damian Dobosz Przyjmujący
8 Paweł Rusin Przyjmujący
11 Jakub Nowak środkowy
12 Patryk Szwaradzki Atakujący
13 Damian Baran środkowy
16 Mariusz Magnuszewski Rozgrywający
18 Kacper Gonciarz Rozgrywający
20 Maciej Sas Libero
77 Kajetan Kulik Atakujący
93 Łukasz Łapszyński Przyjmujący

Hala sportowa

HS MOSiR Chełm

Graniczna 2A, Chełm

Liczba miejsc siedzących: 1500

Informacje

Nazwa drużyny: Bogdanka Arka Chełm
Adres: ul. Graniczna 2a, 22-100 Chełm
www: http://chksarka.pl/
e-mail: biuro@chkschelm.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Grzegorz Stawinoga

Marketing: Aneta Marcyniak
Kierownik drużyny: Kacper Jegorow
Media: Mateusz Bida

SZTAB

Pierwszy trener: Bartłomiej Rebzda
Drugi trener: Mateusz Hes


Zdjęcia

Aktualności

Wideo