Kluby

Polski Cukier Avia Świdnik
Polski Cukier Avia Świdnik

Polski Cukier Avia Świdnik

 
6Pozycja
52Punkty
Mecze
30Rozegrane
19Wygrane
11Przegrane
Sety
66Wygrane
54Przegrane
Punkty
2692Wygrane
2642Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
38Rozegrane
22Wygrane
16Przegrane
Sety
76Wygrane
72Przegrane
Punkty
3284Wygrane
3295Przegrane

Wykresy

:)
 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:2
Set 1   25 : 27
Set 2   25 : 15
Set 3   23 : 25
Set 4   27 : 25
Set 5   15 : 7

22.09.2021, 18:40

 

Olimpia Sulęcin

3:1
Set 1   29 : 27
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 19

25.09.2021, 17:00

 

KRISPOL Września

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 19

02.10.2021, 17:00

 

Legia Warszawa

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25

09.10.2021, 17:00

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 17

16.10.2021, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   17 : 25

23.10.2021, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 18

30.10.2021, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

2:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   6 : 15

06.11.2021, 17:00

 

Chemeko-System Gwardia Wrocław

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   22 : 25

13.11.2021, 17:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   26 : 24
Set 3   36 : 34
Set 4   25 : 23

20.11.2021, 17:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   27 : 29
Set 5   15 : 13

27.11.2021, 17:00

 

KPS Siedlce

3:2
Set 1   26 : 24
Set 2   20 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   27 : 25
Set 5   15 : 13

04.12.2021, 17:00

 

SPS Chrobry Głogów

2:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   13 : 15

11.12.2021, 18:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 22
Set 3   27 : 25

16.12.2021, 20:30

 

AZS AGH Kraków

1:3
Set 1   25 : 20
Set 2   12 : 25
Set 3   25 : 27
Set 4   24 : 26

17.11.2021, 18:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

2:3
Set 1   25 : 17
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   19 : 25
Set 5   11 : 15

05.01.2022, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

08.01.2022, 17:00

 

KRISPOL Września

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 16
Set 3   15 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 12

15.01.2022, 17:00

 

Legia Warszawa

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 17
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 19

22.01.2022, 17:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   16 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   20 : 25

29.01.2022, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   27 : 29
Set 4   25 : 23
Set 5   15 : 9

05.02.2022, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:2
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23
Set 4   22 : 25
Set 5   15 : 11

12.02.2022, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25

20.02.2022, 17:00

 

Chemeko-System Gwardia Wrocław

1:3
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   23 : 25
Set 4   20 : 25

05.03.2022, 17:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 15

12.03.2022, 17:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 27
Set 4   25 : 22
Set 5   15 : 5

19.03.2022, 18:00

 

KPS Siedlce

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   26 : 28

26.03.2022, 17:00

 

SPS Chrobry Głogów

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 21
Set 3   26 : 24

02.04.2022, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 22

30.03.2022, 18:00

 

AZS AGH Kraków

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   15 : 10

26.02.2022, 14:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Kamil Durski Rozgrywający
2 Jakub Guz Libero
4 Konnrad Machowicz środkowy
5 Łukasz Walawender Rozgrywający
6 Kamil Kosiba Przyjmujący
7 Mateusz Siwicki środkowy
8 Rafał Obermeler środkowy
9 Jakub Urbanowicz Przyjmujący
10 Mateusz Rećko Atakujący
11 Bartomiej Żywno Atakujący
13 Przemysław Toma środkowy
20 Łukasz Kalinowski Przyjmujący
21 Szymon Seliga Przyjmujący
22 Tomasz Kuś Libero

Hala sportowa

Hala Sportowa SP nr 7

Armii Krajowej 3, Świdnik

Liczba miejsc siedzących: 500

Informacje

Nazwa drużyny: Polski Cukier Avia Świdnik
Adres: ul. Wyspiańskiego 27, Świdnik
www: http://avia-swidnik.pl
e-mail: kontakt@avia-swidnik.pl

Bilety

Prezes: Radosław Szczerba
Wiceprezes:  Adam Żurek
 
Marketing: Mateusz Ostrowski
Manager drużyny: Mateusz Ostrowski
Media: Mateusz Ostrowski

SZTAB

Pierwszy trener: Witold Chwastyniak
Drugi trener: Jakub Guz


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy