Kluby

MKST Astra Nowa Sól
MKST Astra Nowa Sól

MKST Astra Nowa Sól

 
6Pozycja
44Punkty
Mecze
25Rozegrane
16Wygrane
9Przegrane
Sety
55Wygrane
41Przegrane
Punkty
2163Wygrane
2126Przegrane

Wykresy

:)
 

KKS Mickiewicz Kluczbork

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 22

18.09.2023, 20:30

 

AZS AGH Kraków

3:2
Set 1   19 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 15
Set 5   15 : 13

23.09.2023, 17:00

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   13 : 25

30.09.2023, 17:00

 

Bogdanka Arka Chełm

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 16

07.10.2023, 17:00

 

KGHM SPS Głogów

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 23
Set 3   28 : 26

14.10.2023, 17:00

 

REA BAS Białystok

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 17
Set 5   15 : 8

21.10.2023, 17:00

 

PSG KPS Siedlce

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 27

28.10.2023, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:3
Set 1   27 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   18 : 25

04.11.2023, 17:00

 

Olimpia Sulęcin

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   23 : 25
Set 3   26 : 28
Set 4   25 : 22
Set 5   13 : 15

11.11.2023, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 18

18.11.2023, 16:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   14 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 11

25.11.2023, 17:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   14 : 25
Set 4   14 : 25

02.12.2023, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   27 : 25
Set 4   25 : 18

07.12.2023, 21:00

 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25

15.12.2023, 18:30

 

Gwardia Wrocław

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 20

22.12.2023, 18:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

1:3
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   23 : 25
Set 4   18 : 25

06.01.2024, 17:00

 

AZS AGH Kraków

3:2
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 19
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 13

13.01.2024, 18:30

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 14

20.01.2024, 17:00

 

Bogdanka Arka Chełm

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   15 : 25

24.01.2024, 18:00

 

KGHM SPS Głogów

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 13
Set 3   29 : 27

27.01.2024, 18:00

 

REA BAS Białystok

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 21
Set 3   26 : 28
Set 4   16 : 25
Set 5   15 : 12

03.02.2024, 18:00

 

PSG KPS Siedlce

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 17

10.02.2024, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 19
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 15

17.02.2024, 17:00

 

Olimpia Sulęcin

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   19 : 25
Set 3   20 : 25

22.02.2024, 20:30

 

SMS PZPS Spała

3:0
Set 1   28 : 26
Set 2   26 : 24
Set 3   32 : 30

29.11.2023, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

-:-

05.03.2024, 18:00

 

MKS Będzin

-:-

09.03.2024, 17:00

 

MCKiS Jaworzno

-:-

16.03.2024, 17:00

 

BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz

-:-

23.03.2024, 17:00

 

Gwardia Wrocław

-:-

27.03.2024, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Tomasz Kryński Atakujący
3 Michał Hoszman Przyjmujący
4 Patryk Foltynowicz Libero
7 Igor Woźniak środkowy
8 Grzegorz Jacznik Rozgrywający
9 Paweł Skibicki środkowy
10 Tomasz Pizuński Przyjmujący
14 Kamil Drzazga środkowy
17 Michał Szydłowski Libero
20 Markus Kosian środkowy
21 Marcin Brzeziński Przyjmujący
23 Jakub Wiśniewski Atakujący
28 Tymon Majewski Nowak Rozgrywający
99 Patryk Czyrniański Przyjmujący

Hala sportowa

Hala Widowiskowo-Sportowa w Nowej Soli

ul. Zjednoczenia 21, Nowa Sól

Liczba miejsc siedzących: 800

Informacje

Nazwa drużyny: MKST Astra Nowa Sól
Adres: ul. św. Barbary 2, 67-100 Nowa Sól
www: http://www.astranowasol.pl/
e-mail: klub@astranowasol.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Przemysław Jeton

Wiceprezes Zarządu ds. organizacji sportu: Aleksander Karimow
Wiceprezes Zarządu ds. młodzieży: Grzegorz Boruszewski
Specjalista ds. marketingu: Katarzyna Brzezińska
Kierownik drużyny: Paweł Karimow

SZTAB

Pierwszy trener: Andrzej Krzyśko
Drugi trener: Łukasz Durbajłło


KLUB KIBICA

Małgorzata Pitrowska-Osuch
mail: malgorzata@arte.org.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo