Kluby

Olimpia Sulęcin
Olimpia Sulęcin

Olimpia Sulęcin

 
14Pozycja
26Punkty
Mecze
30Rozegrane
8Wygrane
22Przegrane
Sety
42Wygrane
77Przegrane
Punkty
2550Wygrane
2789Przegrane
 
14Pozycja
Mecze
30Rozegrane
8Wygrane
22Przegrane
Sety
42Wygrane
77Przegrane
Punkty
2550Wygrane
2789Przegrane

Wykresy

:)
 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   27 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 17

22.09.2021, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

1:3
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 19
Set 3   20 : 25
Set 4   19 : 25

25.09.2021, 17:00

 

KPS Siedlce

2:3
Set 1   18 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   31 : 29
Set 5   10 : 15

01.10.2021, 17:30

 

SPS Chrobry Głogów

0:3
Set 1   26 : 28
Set 2   34 : 36
Set 3   14 : 25

09.10.2021, 18:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   26 : 24
Set 4   21 : 25
Set 5   17 : 19

16.10.2021, 17:00

 

AZS AGH Kraków

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 19
Set 5   15 : 13

23.10.2021, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 20

30.10.2021, 17:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   26 : 24
Set 5   15 : 13

06.11.2021, 18:00

 

KRISPOL Września

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 22

13.11.2021, 17:00

 

Legia Warszawa

1:3
Set 1   28 : 26
Set 2   14 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   20 : 25

20.11.2021, 17:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   29 : 27
Set 2   22 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   20 : 25
Set 5   15 : 13

25.11.2021, 20:30

 

BBTS Bielsko-Biała

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   23 : 25

04.12.2021, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 22

11.12.2021, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   13 : 25

18.12.2021, 17:00

 

Chemeko-System Gwardia Wrocław

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 20
Set 4   12 : 25
Set 5   11 : 15

17.11.2021, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   23 : 25

05.01.2022, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25

08.01.2022, 17:00

 

KPS Siedlce

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   21 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   13 : 25

26.02.2022, 17:00

 

SPS Chrobry Głogów

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   21 : 25

02.03.2022, 18:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2:3
Set 1   19 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 23
Set 5   9 : 15

29.01.2022, 17:00

 

AZS AGH Kraków

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   23 : 25

05.02.2022, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   21 : 25
Set 4   24 : 26

12.02.2022, 17:00

 

Mickiewicz Kluczbork

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   18 : 25

17.02.2022, 20:30

 

KRISPOL Września

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 19
Set 5   12 : 15

05.03.2022, 17:00

 

Legia Warszawa

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   23 : 25

12.03.2022, 17:00

 

MKS Będzin

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   26 : 28
Set 3   15 : 25

19.03.2022, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   25 : 27
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   18 : 25

26.03.2022, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 15
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 9

01.04.2022, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   13 : 25
Set 3   15 : 25

16.03.2022, 18:00

 

Chemeko-System Gwardia Wrocław

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   17 : 25

30.03.2022, 16:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Mateusz Sawerwain Libero
2 Dominik Koliński środkowy
3 Maciej Krysiak Przyjmujący
4 Seweryn Lipiński środkowy
6 Tomasz Polczyk Przyjmujący
7 Arkadiusz Nawrot Przyjmujący
10 Artur Błażej Rozgrywający
11 Patryk Szymański środkowy
12 Grzegorz Turek Atakujący
13 Michał Wójcik Przyjmujący
18 Jan Pogłodziński Libero
20 Patryk Cichosz-Dzyga środkowy
21 Michał Godlewski Atakujący
27 Bartosz Zrajkowski Rozgrywający

Hala sportowa

Hala I LO

ul. E. Plater 1, Sulęcin

Liczba miejsc siedzących: 300

Informacje

Nazwa drużyny: Olimpia Sulęcin
Adres: ul. Emilii Plater 1, Sulęcin
www:
e-mail: stsolimpia@o2.pl

Prezes Zarządu: Robert Paluch
Wiceprezes Zarządu: Robert Świergiel

Marketing: Marek Dębowski, Katarzyna Nowak
Media: Katarzyna Nowak, Marek Dębowski

SZTAB

Pierwszy trener: Łukasz Chajec
Drugi trener: Damian Sławiak


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy