Kluby

eWinner Gwardia Wrocław
eWinner Gwardia Wrocław

eWinner Gwardia Wrocław

 
5Pozycja
51Punkty
Mecze
28Rozegrane
17Wygrane
11Przegrane
Sety
63Wygrane
47Przegrane
Punkty
2484Wygrane
2367Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
36Rozegrane
20Wygrane
16Przegrane
Sety
77Wygrane
65Przegrane
Punkty
3167Wygrane
3078Przegrane

Wykresy

:)
 

AZS AGH Kraków

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 15

22.09.2020, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 16

26.09.2020, 17:00

 

KPS Siedlce

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 17

08.11.2020, 17:30

 

BAS Białystok

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 21

08.10.2020, 17:30

 

Polski Cukier Avia Świdnik

3:1
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   26 : 24
Set 4   28 : 26

16.10.2020, 17:30

 

BKS Visła Bydgoszcz

2:3
Set 1   28 : 26
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   19 : 25
Set 5   6 : 15

24.11.2020, 18:00

 

LUK Politechnika Lublin

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   21 : 25

08.12.2020, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 21

13.11.2020, 18:00

 

KRISPOL Września

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   19 : 25

19.11.2020, 17:30

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   16 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   20 : 25

26.11.2020, 17:30

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   24 : 26
Set 5   9 : 15

05.12.2020, 17:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 21

12.12.2020, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 21

19.12.2020, 18:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 18

18.10.2020, 17:30

 

AZS AGH Kraków

1:3
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   23 : 25

06.01.2021, 17:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 22

09.01.2021, 18:00

 

KPS Siedlce

2:3
Set 1   25 : 14
Set 2   34 : 36
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   9 : 15

14.01.2021, 20:30

 

BAS Białystok

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 19

23.01.2021, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   23 : 25
Set 4   18 : 25

30.01.2021, 17:00

 

BKS Visła Bydgoszcz

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   21 : 25

03.02.2021, 18:00

 

LUK Politechnika Lublin

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25

06.02.2021, 18:00

 

MCKiS Jaworzno

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 21

13.02.2021, 17:00

 

KRISPOL Września

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 27
Set 5   15 : 10

03.03.2021, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   31 : 29
Set 3   24 : 26
Set 4   18 : 25
Set 5   17 : 19

06.03.2021, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 27
Set 4   20 : 25
Set 5   15 : 12

11.03.2021, 18:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:1
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 20

20.03.2021, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 7

27.03.2021, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 9

31.03.2021, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Adrian Mihułka Libero
2 Błażej Szymeczko środkowy
3 Krzysztof Kołtowski Libero
4 Oskar Pieknik środkowy
5 Łukasz Lubaczewski Przyjmujący
7 Mateusz Siwicki środkowy
8 Krzysztof Gibek Przyjmujący
9 Damian Wierzbicki Atakujący
10 Mateusz Biernat Rozgrywający
12 Mateusz Frąc Atakujący
13 Arkadiusz Olczyk środkowy
14 Sebastian Matula Rozgrywający
15 Tytus Nowik Przyjmujący
19 Jeffrey Menzel Przyjmujący

Hala sportowa

Hala Orbita

ul. Wejherowska 34, Wrocław

Liczba miejsc siedziących: 3000

Informacje

Nazwa drużyny: eWinner Gwardia Wrocław
Adres: Plac Solny 14a/3, Wrocław
www: http://www.gwardiawroclaw.pl
e-mail: klub@gwardiawroclaw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Łukasz Tobys

Marketing: Iga Łyczba
Rzecznik prasowy: Maciej Piasecki
Manager drużyny: Monika Ewert

Fizjoterapeuta: Filip Zając

SZTAB

Pierwszy trener: Mark Lebedew
Drugi trener: Stanisław Szewczyk


KLUB KIBICA

klub@gwardiawroclaw.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media

partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij