Kluby

Chemeko-System  Gwardia Wrocław
Chemeko-System  Gwardia Wrocław

Chemeko-System Gwardia Wrocław

 
10Pozycja
5Punkty
Mecze
4Rozegrane
1Wygrane
3Przegrane
Sety
8Wygrane
10Przegrane
Punkty
408Wygrane
401Przegrane

Wykresy

:)
 

KRISPOL Września

2:3
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 19
Set 3   23 : 25
Set 4   24 : 26
Set 5   11 : 15

23.09.2021, 20:30

 

Legia Warszawa

-:-

27.10.2021, 17:00

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 19
Set 4   19 : 25
Set 5   8 : 15

01.10.2021, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   35 : 33
Set 2   22 : 25
Set 3   24 : 26
Set 4   28 : 30

08.10.2021, 18:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 14

15.10.2021, 18:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

-:-

22.10.2021, 18:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

-:-

30.10.2021, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

-:-

06.11.2021, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

-:-

13.11.2021, 17:00

 

KPS Siedlce

-:-

20.11.2021, 18:00

 

SPS Chrobry Głogów

-:-

27.11.2021, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

-:-

04.12.2021, 17:00

 

AZS AGH Kraków

-:-

11.12.2021, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

-:-

18.12.2021, 17:00

 

Olimpia Sulęcin

-:-

17.11.2021, 18:00

 

KRISPOL Września

-:-

05.01.2022, 18:00

 

Legia Warszawa

-:-

08.01.2022, 17:00

 

MKS Będzin

-:-

15.01.2022, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

-:-

22.01.2022, 17:00

 

SMS PZPS Spała

-:-

29.01.2022, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

-:-

05.02.2022, 17:00

 

KKS Mickiewicz Kluczbork

-:-

12.02.2022, 17:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

-:-

19.02.2022, 17:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

-:-

05.03.2022, 17:00

 

KPS Siedlce

-:-

12.03.2022, 17:00

 

SPS Chrobry Głogów

-:-

19.03.2022, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

-:-

26.03.2022, 17:00

 

AZS AGH Kraków

-:-

02.04.2022, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

-:-

09.04.2022, 17:00

 

Olimpia Sulęcin

-:-

13.04.2022, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Adrian Mihułka Libero
2 Dawid Woch środkowy
3 Krzysztof Kołtowski Libero
4 Oskar Pieknik środkowy
5 Łukasz Lubaczewski Przyjmujący
6 Bartłomiej Zawalski środkowy
9 Tim Grozer Przyjmujący
10 Janusz Górski Przyjmujący
12 Grzegorz Bociek Atakujący
13 Arkadiusz Olczyk środkowy
14 Mateusz Frąc Atakujący
16 Rafał Sobański Przyjmujący
55 Lukas Tichacek Rozgrywający
95 Sebastian Matula Rozgrywający

Hala sportowa

Hala Orbita

ul. Wejherowska 34, Wrocław

Liczba miejsc siedzących: 3000

Informacje

Nazwa drużyny: Chemeko-System Gwardia Wrocław
Adres: Plac Solny 14a/3, Wrocław
www: http://www.gwardiawroclaw.pl
e-mail: klub@gwardiawroclaw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Łukasz Tobys

Marketing: Iga Łyczba
Rzecznik prasowy: Maciej Piasecki
Manager drużyny: Monika Ewert

Fizjoterapeuta: Filip Zając

SZTAB

Pierwszy trener: Rainer Vassiljev
Drugi trener: Wojciech Kurczyński


KLUB KIBICA

klub@gwardiawroclaw.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij