Kluby

Chemeko-System  Gwardia Wrocław
Chemeko-System  Gwardia Wrocław

Chemeko-System Gwardia Wrocław

 
3Pozycja
61Punkty
Mecze
30Rozegrane
19Wygrane
11Przegrane
Sety
73Wygrane
45Przegrane
Punkty
2688Wygrane
2517Przegrane
 
6Pozycja
Mecze
34Rozegrane
19Wygrane
15Przegrane
Sety
75Wygrane
57Przegrane
Punkty
2996Wygrane
2865Przegrane

Wykresy

:)
 

KRISPOL Września

2:3
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 19
Set 3   23 : 25
Set 4   24 : 26
Set 5   11 : 15

23.09.2021, 20:30

 

Legia Warszawa

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   13 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 16

27.10.2021, 19:00

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 19
Set 4   19 : 25
Set 5   8 : 15

01.10.2021, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   35 : 33
Set 2   22 : 25
Set 3   24 : 26
Set 4   28 : 30

08.10.2021, 18:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 14

15.10.2021, 18:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

2:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25
Set 5   12 : 15

22.10.2021, 18:00

 

Mickiewicz Kluczbork

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 22

31.10.2021, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 23

08.11.2021, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 22

13.11.2021, 17:00

 

KPS Siedlce

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   24 : 26
Set 5   11 : 15

20.11.2021, 19:00

 

SPS Chrobry Głogów

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 22

27.11.2021, 18:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:3
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   22 : 25

05.12.2021, 18:00

 

AZS AGH Kraków

3:0
Set 1   25 : 11
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20

11.12.2021, 15:30

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 16

16.12.2021, 19:00

 

Olimpia Sulęcin

3:2
Set 1   26 : 24
Set 2   19 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 12
Set 5   15 : 11

17.11.2021, 18:00

 

KRISPOL Września

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   16 : 25

05.01.2022, 18:00

 

Legia Warszawa

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   16 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 15
Set 5   15 : 12

10.01.2022, 18:00

 

MKS Będzin

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   13 : 25

25.02.2022, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   13 : 25
Set 4   25 : 16
Set 5   11 : 15

22.01.2022, 17:00

 

SMS PZPS Spała

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 20

13.03.2022, 17:00

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz

3:2
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 13

03.02.2022, 20:30

 

Mickiewicz Kluczbork

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22
Set 4   37 : 35

12.02.2022, 18:00

 

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   22 : 25
Set 5   10 : 15

16.02.2022, 18:00

 

Polski Cukier Avia Świdnik

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 20

05.03.2022, 17:00

 

KPS Siedlce

2:3
Set 1   25 : 20
Set 2   24 : 26
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 19
Set 5   12 : 15

11.03.2022, 18:00

 

SPS Chrobry Głogów

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 19

19.03.2022, 17:00

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 21

24.03.2022, 20:30

 

AZS AGH Kraków

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 21

02.04.2022, 17:00

 

ZAKSA Strzelce Opolskie

3:0
Set 1   28 : 26
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19

03.03.2022, 18:00

 

Olimpia Sulęcin

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 17

30.03.2022, 16:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Adrian Mihułka Libero
2 Dawid Woch środkowy
3 Krzysztof Kołtowski Libero
4 Oskar Pieknik środkowy
5 Łukasz Lubaczewski Przyjmujący
6 Bartłomiej Zawalski środkowy
8 Marco Ferreira Atakujący
9 Tim Grozer Przyjmujący
10 Janusz Górski Przyjmujący
13 Arkadiusz Olczyk środkowy
14 Mateusz Frąc Atakujący
15 Tytus Nowik Atakujący
16 Rafał Sobański Przyjmujący
55 Lukas Tichacek Rozgrywający
95 Kacper Ołeniak Rozgrywający
95 Sebastian Matula Rozgrywający

Hala sportowa

Hala Orbita

ul. Wejherowska 34, Wrocław

Liczba miejsc siedzących: 3000

Informacje

Nazwa drużyny: Chemeko-System Gwardia Wrocław
Adres: Plac Solny 14a/3, Wrocław
www: http://www.gwardiawroclaw.pl
e-mail: klub@gwardiawroclaw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Łukasz Tobys

Marketing: Andrzej Rodziewicz
Rzecznik prasowy: Jakub Michalski
Manager drużyny: Monika Marzec

Fizjoterapeuta: Filip Zając

SZTAB

Pierwszy trener: Krzysztof Stelmach
Drugi trener: Wojciech Kurczyński


KLUB KIBICA

klub@gwardiawroclaw.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy