Autor:redakcja
  11.02.2024 godz. 09:27

Nieudany wyjazd na Zachód siatkarzy PSG KPS Siedlce


Siatkarze PSG KPS Siedlce mieli nieudany początek sezonu. Potem było już znacznie lepiej. W czterech ostatnicjh spotkaniach pierwszej części sezonu zasadniczego odnieśli zwycięstwa. W rundzie rewanżowej podopieczni trenera Witolda Chwastyniaka zebrali wiele pochwał. Nawet awans do play off stawał się realny.

Jednak dwa wyjazdy - do Głogowa i Nowej Soli - okazały się bardzo nieudane. W pierwszym z tych miast PSG KPS przegrał 0:3 z KGHM SPS. - Ten zespół wyraźnie nam nie leży. Przegraliśmy u siebie 2:3. W tym ostatnim meczu rywal rozbił nas zagrywką. Zrobił to co my powinniśmy zrobić. Mecz zdecydowanie nam nie wyszedł - tłumaczył po spotkaniu trener Chwastyniak.

- Zagraliśmy słabo. Mieliśmy problemy w każdym elemencie gry - krótko po spotkaniu w Głogowie powiedział Mateusz Szpernalowski. Siedlczanie nie wracali do domu. Przepracowali porażkę i przystąpili w sobotę do kolejnej gry.

Następny mecz mieli w Nowej Soli z MKST Astrą. Wszyscy w TAURON 1. Lidze Mężczyzn wiedzą, że ten teren nie należy do łatwych. I tak też było w sobotę, choć trzeba przyznać gościom, że tanio skóry nie sprzedali. Przegrali 1:3 po walce. W dwóch meczach wygrany był tylko jeden set. Dorobek mniej niż skromny. KPS PSG zajmuje dalej dziesiąte miejsce. Do ósmego KKS Mickiewicz traci jedenaście punktów.POWIĄZANE INFORMACJE

...