Autor:redakcja
  09.02.2024 godz. 10:50

W Bielsku-Białej hit kolejki


W sobotę Bielsku-Białej miejscowy BBTS podejmie Bogdankę Arkę Chełm. Trzeci zespół tabeli zmierzy się z wiceliderem i będzie to hit 22. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Oba zespoły dzieli cztery punkty. Bielszczanie w przypadku zwycięstwa nie wyprzedzą więc najbliższego rywala, ale zmniejszą stratę do minimum. Dla gości nadarza się znakomita okazja powiększenia przewagi.

Podopieczni trenera Sergii Kapelusa z całą pewnością będą chcieli zrehabilitować się za październikową porażkę w Chełmie. Od początku rozgrywek obie drużyny prezentują siatkówkę na wysokim poziomie, a to oznacza, że w sobotę po południu możemy się spodziewać fajerwerków.

Forma gospodarzy z pewnością w dużym stopniu będzie zależała od formy kapitana Mateusza Zawalskiego, który 7 lutego obchodził 29 urodziny. Tydzień temu minęły dwa lata od kiedy ten środkowy pojawił się w drużynie BBTS, a to oznacza, że była podwójna okazja do świętowania.

Dodajmy, że Mateusz Zawalski znany jest w drużynie jako entuzjasta polskiego hip-hopu, który rzuca tłustymi tekstami równie sprawnie, jak odbija piłkę. Najbliższą okazję do odśpiewania mu gromkiego sto lat będzie w sobotę podczas arcyważnego meczu z Bogdanka Arka Chełm. 

- BBTS gra u siebie i liczy mocno na wsparcie kibiców. Chodźmy razem po to zwycięstwo i zalejmy Halę Widowiskowo-Sportową im. Z. Pietrzykowskiego pomarańczowo-zieloną energią. Widzimy się w sobotę o 17.00. Bilety wkrótce dostępne na www.biletybbts.eu lub w kasach biletowych. Transmisja w Polsat Box Go - czytamy na Fecebooku bielskiego klubu.

POWIĄZANE INFORMACJE

...