Autor:redakcja
  01.12.2023 godz. 08:01

Przełamać się w Bydgoszczy


- Przełamać się w Bydgoszczy - pod takim hasłem siatkarze REA BAS Białystok szykują się na sobotni, wyjazdowy mecz dwunastej kolejki z BKS VISŁA PROLINE.

Podopieczni trenera Krzysztofa Andrzejewskiego zanotowali trzy porażki z rzędu. Szczególnie przykra była ostatnia, doznana przed włąsną widownią z MCKiS Jaworzno. W Białymstoku liczą na poprawę gry swoich pupili i zwycięstwo.

- Ostatnie mecze nie ułożyły się po naszej myśli. Najwyższy czas powrócić do wysokiej dyspozycji z początku sezonu - czytamy na Facebooku białostockiego klub. Oba zespoły mają po 19 punktów. Gospodarze zajmują siódme, goście ósme miejsce. Zresztą taki sam bilans punktowy ma BBTS Bielsko-Biała oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

BKS VISŁA PROLINE wygrała swoje ostatnie dwa spotkania. Najpierw raczej niespodziewanie pokonała Bogdankę Arkę Chełm 3:1, a w kolejce bez straty seta KGHM SPS Głogów. MVP tego ostatniego spotkania został wybrany Pawel Cieślik, środkowy bydgoszczan i jego forma będzie z pewnością miała duży wpływ na dyspozycję gospodarzy.

Początek spotkania w Bydgoszczy w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Dotychczasowy bilans – 4 mecze (jedno zwycięstwo REA BAS-u Białystok).

POWIĄZANE INFORMACJE

...