Autor:KP/AZS AGH Kraków, fot. AZS AGH Kraków
  18.11.2023 godz. 09:03

AZS AGH Kraków jedzie do Kluczborka


Już dzisiaj Akademicy rozegrają w Kluczborku spotkanie 10. kolejki TAURON1.Liga. Pierwszy gwizdek meczu punktualnie o 18.00.

Dla AZS AGH będzie to pierwszy wyjazd od dawna. Ostatnie trzy spotkanie podopieczni Andrzeja Kubackiego rozgrywali na własnej hali, zaliczając w tym czasie między innymi efektowne zwycięstwo nad drużyną BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz. Tym samym Akademicy skutecznie udowodnili, że są w stanie zwyciężać z najlepszymi. Przed wyjazdem do Kluczborka, AZS AGH Kraków plasuje się na 10. miejscu z dwunastoma punktami i wyrusza do Kluczborka, by powiększyć swój dorobek.

KKS Mickiewicz Kluczbork to obecnie czwarta drużyna TAURON 1.Ligi z dziewiętnastoma punktami na koncie. Po niepewnym początku zespół Mariusza Łysiaka odnalazł swój rytm i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Do meczu z krakowskimi siatkatkarzami Mickiewicz przystępuje po serii pięciu wygranych z rzędu.

Trudno przewidzieć, jakim wynikiem zakończy się sobotnie spotkanie. Zeszłosezonowe konfrontacje tych drużyn zawsze należały do emocjonujących i zaciętych.

POWIĄZANE INFORMACJE

...