Autor:redakcja
  16.11.2023 godz. 22:51

W Bydgoszczy początek dziesiątej kolejki


Przed nami dziesiąta kolejka spotkań TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że najciekawiej będzie w Bydgoszczy, gdzie w piątek BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz podejmie Bogdankę Arkę Chełm (początek 18:30).

Bydgoszczanie zajmują ósme miejsce w tabeli. Goście są wiceliderem i nie ukrywają swoich ambicji sięgających zwycięstwa w rozgrywkach. Jak piszą gospodarze na swoim profilu facebookowym kibice mają "przygotować się na porcję emocji i gorące wsparcie dla naszych zawodników". -  Liczymy na Wasze głośne okrzyki na trybunach - niech będzie jeszcze głośniej niż ostatnio - czytamy.

W Bydgoszczy pamiętano o Strefie Małego Kibica, a po meczu wszyscy do SELFIE ZONE. Przygotowano mnóstwo konkursów i organizatorzy obiecują pełne emocji widowisko na boisku.

Zawodnicy z Chełma po treningu w dobrych humorach ruszyli dziś do Bydgoszczy. Wpływ na to na pewno miał obiad w Strzecha u Wojciecha. - Ruszamy po trzy punkty do Bydgoszczy - czytamy na Facebooku klubu z Chełma.

Sponsorem jutrzejszego meczu jest SWISS THERMO - to nowoczesna polska firma specjalizująca się w innowacyjnych produktach dla budownictwa. Cienkowarstwowe powłoki termoizolacyjne SWISS THERMO pozwalają obniżyć zużycie energii aż o 80 procent.

POWIĄZANE INFORMACJE

...