Autor:redakcja, fot. Facebook BBTS Bielsko-Biała
  06.11.2023 godz. 11:08

Woda najlepsza na regenerację sił


Za zespołami TAURON 1. Ligi Mężczyzn pracowity okres. Mają za sobą mecze ośmiu kolejek spotkań. Od rozegrania pierwszego meczu na zapleczu PlusLigi minęło już ponad półtora miesiąca.

Siatkarze BBTS Bielsko-Biała z ośmiu spotkań odnieśli sześć zwycięstw i zajmują szóstą lokatę. Bielszczanie wygrali 20 z 33 rozegranych setów, w których zdobyli 737 punktów. Do tego doliczyć trzeba pucharowe zwycięskie pięć setów w Bobrownikach.

Na klubowym Facebooku czytamy m.in. Zawsze walczyliśmy do samego końca, co niejednokrotnie kosztowało nas dużo energii. Nic więc dziwnego, że ekipa #BBTS zasługuje na chwilę odpoczynku. Ważnym elementem każdego treningu jest regeneracja, a nic lepiej na to nie wpływa niż woda. W tym celu regularnie odwiedzamy COS OPO Szczyrk.

Podopieczni trenera Sergii Kapelusa resetują głowy i dają swoim mięśniom chwile wytchnienia przed kolejnymi wyzwaniami. W listopadzie czekają zawodników BBTS jeszcze dwa wyjazdowe mecze ligowe i  spotkanie w ramach Pucharu Polski w Świdniku.

Najbliższy mecz ligowy bielszczanie rozegrają 11 listopada w Białymstoku z bardzo dobrze prezentującym się REA BAS. Zaplanowany w Świdniku mecz pucharowy został zaplanowany na 22 listopada.

POWIĄZANE INFORMACJE

...