Autor:Katarzyna Porębska/PSG KPS Siedlce, fot. PSG KPS Siedlce
  03.10.2023 godz. 07:10

Kacper Myśków: potrzebujemy odnieść w końcu pierwsze zwycięstwo


PSG KPS Siedlce w trzech meczach z rzędu nie zdołał urwać punktów rywalom. W spotkaniu 3. kolejki siedlczanie przegrali na wyjeździe z Bogdanka Arka Chełm 0:3. - W tym meczu była na pewno wola walki po naszej stronie - powiedział Kacper Myśków, środkowy zespołu.

Podopieczni Witolda Chwastyniaka pomimo walki w ostatnim sobotnim starciu musieli uznać wyższość drużyny beniaminka z Chełma. Najbardziej wyrównana była pierwsza i trzecia partia.

- W tym meczu była na pewno wola walki po naszej stronie. Naprawdę niewiele zabrakło w pierwszym secie, żebyśmy go wygrali. Jest lekki niedosyt. W drugiej partii natomiast rywal bardzo mocno zagrywał, przez co grało się nam naprawdę ciężko. Natomiast w trzecim secie długo graliśmy dość równo, a potem w końcówce siatkarze z Chełma zbudowali sobie przewagę - zauważył środkowy.

Nowy zawodnik PSG KPS dostał szansę na grę od połowy drugiego seta. - W tym meczu wszedłem na boisko dość niespodziewanie. Uważam, że mogłem zagrać lepiej. Jednak cieszę się, że mogłem wejść i zagrać. Widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekty i trener docenił moją postawę - wyznał Myśków.

Aktualnie siatkarze z Siedlec przygotowują się do kolejnego spotkania. Tym razem we własnej hali zmierzą się z KGHM SPS Głogów. Głogowianie podobnie jak siedlczanie ponieśli do tej pory trzy porażki. Mecz w ramach 4. kolejki TAURON 1. Ligi został zaplanowany na 7 października.

- Nasi kibice również bardzo dobrze dopingują. Jestem przekonany, że poniosą nas do zwycięstwa. Bardzo potrzebujemy odnieść w końcu pierwsze zwycięstwo. Nie możemy zlekceważyć przeciwnika i naprawdę potrzebujemy wsparcia naszych kibiców - zakończył Myśków.

POWIĄZANE INFORMACJE

...