Autor:redakcja, fot. Facebook AZS AGH Kraków i Olimpia Sulęcin
  29.09.2023 godz. 10:07

Przed nami kolejne emocje w TAURON 1. Ligi Mężczyzn


Za nami pierwszy mecz trzeciej kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz przegrała z MKS-em Będzin 1:3. Dwa czołowe zespoły poprzedniego sezonu zaprezentowały dobrą siatkówkę. Było też sporo emocji.

Przed nami kolejne emocje w rozgrywkach. W sobotę rozegranych zostanie pięć meczów, a w niedzielę i poniedziałek po jednym. Spotkanie MCKiS Jaworzno z Lechią Tomaszów Mazowiecki będzie transmitowane przez Polsat Sport (poniedziałek, początek 20:30).

Mocno chwalony w poprzednim sezonie AZS AGH Kraków zagra w sobotę u siebie z Olimpią Sulęcin. - Na meczach domowych #Akademicy zawsze pokazują swoją siłę i umiejętności dostarczając nam niezapomnianych wrażeń i emocji - czytamy w mediach społecznościowych krakowskiego klubu. Jesteśmy przekonani, że i tym razem będzie podobnie.

Podopieczni trenera Andrzeja Kubackiego w tym tygodniu rozegrali dwa mecze sparingowe z ukraińskim Epicentr-Podolany. Na Facebooku AZS AGH można zobaczyć galerię z tego spotkania.

Przy okazji meczu w Krakowie miło nam poinformować, że 25 września zawodnik Olimpii Jakub Buczek zdał egzamin i otrzymał uprawnienia TRENERA PIŁKI SIATKOWEJ PZPS. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy innych do kształcenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.


POWIĄZANE INFORMACJE

...