Autor:redakcja, fot. Facebook BKS VISLA PROLINE Bydgoszcz
  13.09.2023 godz. 21:19

Przed startem TAURON 1.Ligi zagrają w SOLBET CUP


Już w najbliższy piątek bydgoskich siatkarzy  czeka kolejny sprawdzian przed startem TAURON  1. Ligi Mężczyzn. W dniach 15-16 września razem z MUKS TIE BREAK Solec Kujawski zapraszają na SOLBET CUP, który odbędzie się w hali OSiR w Solcu Kujawskim. W turnieju, poza BKS VISŁĄ PROLINE, wezmą udział AREO Odolena Voda, Enea Czarni Radom oraz Ślepsk Malow Suwałki.

Bydgoska drużyna turniej rozpocznie w piątek o 16:00, kiedy to zmierzy się z Volejbal Odolena Woda. Pół godziny po zakończeniu meczu odbędzie się spotkanie pomiędzy ENEA Czarni Radom, a MKS Ślepsk Malow Suwałki. W sobotę o 12:00 jest w programie mecz o trzecie miejsce, a 30 minut po zakończonym spotkaniu finał.

Wydarzenie w Solcu Kujawskim ma charakter charytatywny, ponieważ pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rehabilitację i sprzęt medyczny dla szesnastoletniego Fabiana Kamińskiego, który od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i wymaga stałej opieki.

Bydgoszczanie mają za sobą prezentację w Galerii Pomorska i na klubowym Facebooku jest serwis fotograficzny z tego wydarzenia.

Pierwszy mecz w TAURON 1.Lidze Mężczyzn bydgoski zespół rozegra u siebie 21 września z SMS PZPS Spała.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...