Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS Bielsko-Biała
  23.05.2023 godz. 19:06

Zmiany kadrowe w BBTS Bielsko-Biała


Po trudnym sezonie 2022/2023 w zespole przyszedł czas zmian personalnych. W kolejnych rozgrywkach drużynę poprowadzi Sergii Kapelus, a jego asystentem będzie Adrian Hunek, który zakończył karierę sportową.

Z zespołem pożegnało się łącznie dziewięciu zawodników. Kontynuowanie kariery sportowej w BBTS Bielsko-Biała zapowiedziało czterech graczy: środkowi Wojciech Siek, Mateusz Zawalski, libero Bartosz Fijałek oraz Radosław Puczkowski. Dwóch ostatnich zawodników otrzymało powołania do reprezentacji młodzieżowej, która szykuje się do Mistrzostw Świata U21. Niestety z uwagi na poważną kontuzję sezon kadrowy opuścić musi Bartek Fijałek.

W sezonie 2023/2024 w bielskich barwach nie wystąpią już atakujący Jake Hanes, Daulton Sinoski, rozgrywający Radosław Gil, Arash Dosanjh (opuścił BBTS po przegranym meczu z Barkomem Lwów), środkowy Dawid Woch, przyjmujący Ovidiu Darlaczi, Konrad Formela, Konstantin Cupković, a także libero Dominik Teklak.

- Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w kontynuowaniu siatkarskiej kariery oraz dziękujemy za grę w naszej drużynie - czytamy w komunikacie klubu.

Klub poinformował, że budowa zespołu BBTS Bielsko-Biała na sezon 2023/2024 została zakończona, był to proces, który włodarze rozpoczęli kilka miesięcy temu. W najbliższym czasie klub będzie informował o nowych postaciach w drużynie BBTS.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...