Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS Bielsko-Biała
  20.05.2023 godz. 12:26

Kolejne odejścia z BBTS Bielsko-Biała


Kolejni zawodnicy opuszczają szeregi BBTS Bielsko-Biała po sezonie 2022/23. W nowych rozgrywkach bielszczanie ponownie będą rywalizować na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Szeregi BBTS Bielsko-Biała opuszczają Ovidiu Darlaczi oraz Daulton Sinoski. Kanadyjski atakujący wystąpił w barwach BBTS w 29 meczach ligowych, w których zdobył 89 punktów. Z kolei Ovidiu dołączył do drużyny końcem stycznia i pojawił się na boisku w ośmiu spotkaniach, podczas których zdobył 12 punktów.

Po dwóch sezonach gry w Bielsku-Białej barwy klubowe zmieni Radosław Gil. Rozgrywający dołączył do BBTS przed sezonem 2021/22, w trakcie dwóch lat wystąpił w 54 meczach naszej drużyny, w których zdobył 38 punktów.

- Radku dziękujemy za wiele wspaniałych chwil, życzymy dużo zdrowia oraz powodzenia w kontynuowaniu siatkarskiej kariery - czytamy w krótkim komunikacie klubu BBTS Bielsko-Biała.

Na tym nie koniec pożegnań w bielskim klubie. Również po dwóch sezonach gry w BBTS klub zmieni także Jake Hanes. Amerykański atakujący, który trafił do Bielska-Białej przed sezonem 2021/22, wystąpił w 54 meczach ligowych BBTS. Zapisał na swoim koncie 819 punktów, dzięki którym dostał wiele statuetek dla MVP.

- Jake, dziękujemy za wszystkie mecze, efektowne ataki i skuteczne zagrywki, które dały wiele radości naszym kibicom - podkreślili włodarze klubu.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...