Autor:Katarzyna Porębska/PSG KPS Siedlce, fot. PSG KPS Siedlce
  18.03.2023 godz. 11:42

Mateusz Grabda z PSG KPS Siedlce: to będzie trudny pojedynek


W ramach 26. kolejki TAURON 1. ligi Mężczyzn PSG KPS Siedlce podejmie MKST Astrę Nowa Sól. - To będzie trudny pojedynek - zapewnił Mateusz Grabda, trener siedlczan.

Siatkarze PSG KPS mają za soba bardzo zacięte, ale co najważniejsze zwycięskie spotkanie przeciwko KRISPOL Września 3:2. Aktualnie siedlczanie z dorobkiem 33 punktów zajmują 11. miejsce w tabeli. 

- Takie mecze zdarzają się raz, dwa razy w sezonie. Bardzo się cieszę z tych dwóch punktów. Jestem dumny z chłopaków, ponieważ zostawili kawał serca na boisku. Naprawdę było to trudne spotkanie – jedno z najtrudniejszych, jakie przyszło mi prowadzić, ale bardzo się cieszę, że zwieńczone sukcesem w postaci dwóch punktów, które uważam w tym momencie za bezcenne - ywyznał sternik PSG KPS.

Dzisiaj przed własna publicznością zawodnicy z Siedlec zmierzą się z MKST Astrą Nowa Sól. Pierwsze spotkanie tych drużyn w listopadzie zakończyło się wygraną siedlczan 3:0.

- Przed nami kolejne spotkania. Teraz gramy u siebie z MKST Astrą. Na pewno będzie to trudny pojedynek, ale ten mecz dał nam dużo pewności siebie i wiary w to, że zbliżamy się do ósemki i w ostatecznym rozrachunku tam się znajdziemy - zakończył Grabda.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...