Autor:legionisci.com, redakcja
  17.03.2023 godz. 08:40

Legia Warszawa chce zwyciężać do samego końca


Legia Warszawa w meczu 25. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn przegrała u siebie z Chemeko-System Gwardią Wrocław 2:3. Gospodarze prowadzili 2:0, ale nie udało się im utrzymać do końca dobrej gry. Sytuacja stołecznej drużyny w tabeli jest zła.

-
Spotkanie z Gwardią było bardzo zacięte - mówi zawodnik Legii Michał Kozłowski. . Niedużo nam zabrakło, aby wygrać ten pojedynek. Trzeba jednak przyznać, że począwszy od trzeciego seta rywale lepiej prezentowali się w końcówkach w porównaniu z nami. My traciliśmy głupie punkty przy zagrywce czy w ataku. Widać było, że wrocławianie byli bardziej doświadczeni i wytrzymali końcówki setów. My niestety nie daliśmy rady.

Michał Kozłowski podkreślił, że spotkanie z pewnością mogło się podobać kibicom. - Było dużo wymian piłek i naprawdę graliśmy jak równy z równym, ale niestety w końcówkach, o których wspomniałem, zespół z Wrocławia „odjechał” nam i ciężko było to nadrobić - powiedział.

W sobotę stołeczni zagrają w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią, która walczy o fazę play off. - Konfrontacja z Lechią z pewnością będzie trudną potyczką, ale podejdziemy do tego meczu tak jak do każdego innego, tzn. nie poddamy się i będziemy chcieli zwyciężyć do samego końca - zaznaczył.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...