Autor:Katarzyna Porębska/Olimpia Sulęcin, fot. Olimpia Sulęcin
  16.03.2023 godz. 17:01

Łukasz Chajec z Olimpii Sulęcin: Niewiele nam zabrakło do zwycięstwa


Olimpia Sulęcin po zaciętym pięciosetowym boju uległa Lechii Tomaszów Mazowiecki w meczu 25. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Niewiele nam zabrakło do zwycięstwa - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Po meczu powiedzieli:
Łukasz Chajec, trener Olimpii Sulęcin: Niewiele nam zabrakło do zwycięstwa. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, ale zespół z Tomaszowa Mazowieckiego okazał się lepszy o kilka punktów. Szkoda pierwszego seta, w którym prowadziliśmy dość wysoko, ale w końcówce się pogubiliśmy. Przeciwnik nas przycisnął, zaczęliśmy popełniać błędy i ten set na pewno wybił nas z rytmu. Ale w drugim się podnieśliśmy. Jestem zadowolony z walki, jaką pokazali moi zawodnicy.

Bartosz Michalak, środkowy Olimpii Sulęcin: Tym razem nie udało nam się wygrać, chociaż i tak jestem zadowolony ze swojej oraz postawy całego zespołu. Wiem, że daliśmy z siebie wszystko. Zdobyliśmy ważny punkt do tabeli. Wiadomo, że mogło ich być więcej, ale czasami trzeba wziąć to, co jest. Niestety, tym razem tie-break nam się nie udał. Nie utrzymaliśmy w nim koncentracji, wpadło nam w boisko kilka piłek, popełniliśmy więcej błędów, no ale taka jest siatkówka.

Fabian Leitermeier, przyjmujący Olimpii Sulęcin: Tym razem przegraliśmy z Lechią 2:3. W mojej ocenie to było dobre spotkanie. W tie-breaku zabrakło nam trochę odwagi i siły. Dlatego też przegraliśmy, ale myślę, że był to fajny mecz do oglądania dla kibiców.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...