Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  11.03.2023 godz. 09:05

Łukasz Chajec z Olimpii Sulęcin: doskonale znamy Lechię


W sobotnie popołudnie Olimpia Sulęcin we własnej hali podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki w meczu 25. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Znamy doskonale ten zespół. To bardzo dobra drużyna, która cały czas walczy o grę w fazie play off - wyznał Łukasz Chajec, szkoleniowiec sulęcinian.

Drużyna z Sulęcina w ostatnich spotkaniach prezentuje bardzo dobry poziom sportowy. Po 24. kolejkach z dorobkiem 30 punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli. W sobotę przed własną publicznością zmierzy się z Lechią.

- Znamy doskonale ten zespół. To bardzo dobra drużyna, która cały czas walczy o grę w fazie play off. Jesteśmy przekonani, że przeciwnicy po ostatnich porażkach w Sulęcinie będą chcieli wygrać ten mecz - podkreślił trener Olimpii. 

I dodał - My ze swojej strony na pewno im tego nie ułatwimy. Gramy u siebie. Mam na swoim koncie dwa ważne zwycięstwa, które odnieślimy w ostatnich starciach. Będziemy chcieli kontynuować naszą dobrą grę. Naszym celem jest wywalczenie kompletu punktów.

Do zakończenia rundy zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn włącznie z najbliższymi sobotnimi meczami pozostało sześć spotkań. Sulęcinianie mają matematyczne szanse na awans do najlepszej ósemki.

- Do momentu, kiedy jest szansa, trzeba patrzeć do przodu. Oczywiście, że spoglądamy na tabelę. Dopóki będziemy mieli taką szansę, to na pewno będziemy marzyć o grze w ósemce i będziemy o to walczyć - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...