Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  28.01.2023 godz. 10:59

Łukasz Chajec z Olimpii Sulęcin: kluczowa będzie koncentracja


W sobotę Olimpia Sulęcin na wyjeździe rozegra bardzo ważne ligowe starcie z KRSIPOL-em Września w ramach 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Kluczowa będzie koncentracja - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Drużyna z Sulęcina cały czas walczy o zapewnienie sobie bezpiecznej lokaty na koniec rundy zasadniczej. W sobotnie popołudnie siatkarze Olimpii zmierzą się z KRISPOL-em Września.

- Zespół z Wrześni w tym sezonie ma swoje problemy z grą i zdobywaniem punktów. Należy jednak pamiętać, że to drużyna groźna, tak jak każda w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wiem, że to często powtarzam, ale naprawdę tak jest rzeczywistość. Nie możemy tej ekipy lekceważyć i myśleć, że wystarczy pojechać do Wrześni, a mecz sam się wygra - wyznał sternik Olimpii.

Sternik sulęcinian podkreślił, że kluczową rolę w najbliższym starciu odegra koncentracja. Jak zauważył trener w pierwszoligowych rozgrywkach żadnego przeciwnika nie można lekceważyć, bo każdy z każdym może wygrać.

- Naszym celem jest pełna koncentracja na ten sobotni mecz. Oczywiście chcemy zdobyć punkty. Koncentracja jest kluczowa i przekonaliśmy się o tym podczas meczu w Spale. W tej lidze każdy z każdym może wygrać i każdym z każdym może przegrać - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...