Autor:KP/KRISPOL Września, fot. KRISPOL Września
  24.01.2023 godz. 14:43

KRISPOL Września jedzie po punkty do Spały


Już w najbliższą środę siatkarze KRISPOL-u Września będą mieli niepowtarzalną okazję zwiększenia swojego dorobku punktowego. W meczu rozgrywanym awansem 20. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn wrześnianie zmierzą się na wyjeździe z SMS PZPS Spała.

Tym razem KRISPOL występował będzie w roli faworyta, chociaż oba zespoły w tabeli dzieli tylko jedna pozycja. SMS PZPS Spała od początku rozgrywek okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Młodzież ze Spały nie musi się jednak martwić o spadek z TAURON 1. Ligi. Występując pod patronatem PZPS zespół ma zapewniony byt w lidze bez względu na zajęte na koniec rozgrywek miejsce.

Siatkarze SMS PZPS Spała w dziewiętnastu rozegranych dotychczas meczach zdobyli dwa punkty. Za sprawą porażek w tajbreku z MKST Astra Nowa Sól i przełożonym z 26. kolejki meczu z Olimpią Sulęcin. Pozostałe pojedynki były również dla Spały przegrane. Stosunek setowy drużyny wynosi 13:57.

KRISPOL Września lokuje się obecnie jedną pozycję wyżej w tabeli zajmując 15. miejsce. W osiemnastu rozegranych dotychczas meczach wrześnianie zgromadzili na swoim koncie 13 punktów za sprawą czterech zwycięstw i osiemnastu porażek. Stosunek setowy KRISPOL-u wynosi 22:44.

Mecz SMS PZPS Spała – Krispol Września rozegrany zostanie w środę, 25 stycznia w hali COS Spała przy ulicy Mościckiego 6 w Spale. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...