Autor:Katarzyna Porębska/MKS Będzin, fot. MKS Będzin
  24.01.2023 godz. 14:00

Brandon Koppers z MKS Będzin: przed nami ważne spotkania


MKS Będzin bez straty seta pokonał PSG KPS Siedlce w meczu 18. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Już w czwartek będzinianie zagrają kolejne ligowe starcie. Na wyjeździe zagrają z Chemeko-System Gwardią Wrocław. - Przed nami ważne spotkania - powiedział Brandon Koppers, przyjmujący będzińskiego zespołu.

Podopieczni Wojciecha Serafina bardzo dobrze spisują się w rundzie rewanżowej. W sobotnie popołudnie przed własną publicznością pokonali PSG KPS Siedlce 3:0. Jedynie w trzecim secie na moment stracili koncentrację.

- Myślę, że to był dobry mecz. Przetestowaliśmy naszą grę na tyle silnej drużyny składającej się z solidnych zawodników. Atakującego PSG KPS był bardzo trudno zatrzymać - wyznał zawodnik MKS-u.

I dodał - W trzecim secie byliśmy za bardzo rozluźnieni. Sam miałem problemy z koncentracją, przez co popełniłem dużo błędów. 

Przed MKS-em Będzin ważne spotkania, zarówno w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn, jak i TAURON Pucharu Polski. Już w czwartek będzinianie w ramach 19. kolejki zmierzą się na wyjeździe z Chemeko-System Gwardią Wrocław. Natomiast we wtorek 31 stycznia zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski z Aluron CMC Wartą Zawiercie.

- Sobotni mecz był dobrym testem przed kolejnym spotkaniem. W czwartek zagramy we Wrocławiu, a potem we wtorek u siebie w Pucharze Polski - zakończył Koppers.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...