Autor:Katarzyna Porębska/Chemeko-System Gwardia Wrocław, fot. SMS PZPS Spała
  23.01.2023 godz. 13:36

Jan Fornal z Chemeko-System Gwardii Wrocław: w czwartek czeka nas ważny mecz


Chemeko-System Gwardia Wrocław pokonała SMS PZPS Spała 3:1. w meczu 18. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Cieszy ostatnie zwycięstwo, ale koncentrujemy się już na bardzo ważnym czwartkowym starciu z MKS-em Będzin - powiedział Jan Fornal, MVP sobotniego starcia.

Wrocławianie w rundzie rewanżowej z meczu na mecz prezentują coraz lepszy poziom sportowy. W sobotę na wyjeździe pokonali spalski SMS 3:1.

- Czuję ten mecz w nogach, tym bardziej, że jechaliśmy do Spały w dniu meczu. Jednak najważniejsze jest zwycięstwo. SMS PZPS to młoda drużyna, która potrafi grać dobrą siatkówkę. Nie można im oddawać piłek za darmo, bo nie wiadomo jak to się może skończyć - wyznał siatkarz Gwardii.

I dodał - W trzecim secie nie potrzebnie straciliśmy koncentrację. Staraliśmy się odrobić straty, ale to się nie udało. Najważniejsze, że w czwartej partii zagraliśmy już lepiej.

Podopieczni Dawida Murka, którzy z dorobkiem 36 punktów zajmują szóste miejsce w tabeli skupiają się już na czwartkowym meczu 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn przeciwko MKS-owi Będzin.

- Przed nami bardzo ważny mecz w czwartek we własnej hali. Musimy lepiej trenować, bo na razie mamy wahania. Czasami mamy przestoje. Nie pomagają one w starciach z lepszymi drużynami. Przed nami wymagające zespoły, najpierw ekipa z Będzina, Bydgoszczy, a potem Świdnika. To będą spotkania, które pokażą nam, czy mamy szanse na awans do czwórki - zakończył Fornal.

POWIĄZANE INFORMACJE

...