Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. MKST Astra Nowa Sól
  21.01.2023 godz. 10:18

Marcin Brzeziński z MKST Astry Nowa Sól: potrzebujemy punktów jak każda drużyna


W sobotnie popołudnie MKST Astra Nowa Sól na wyjeździe zagra z SPS Chrobrym Głogów w meczu 18. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Potrzebujemy punktów jak każda drużyna. Jeśli w TAURON 1. Lidze przegrasz kilka meczów z rzędu, to możesz trafić z nieba do piekła. Liga tak właśnie wygląda. Zespoły prezentują zbliżony poziom - powiedział Marcin Brzeziński, przyjmujący drużyny beniaminka.

Nowosolanie po dobrym początku sezonu niestety ponieśli kilka porażek. Aktualnie plasują się na 12. lokacie.

- Podchodzimy do tego meczu, jak do każdego innego. przeciwnik jest w naszym zasięgu. Na pewno będzie to emocjonalny mecz. Wszyscy znamy się ze sobą. Graliśmy przed sezonem kilka sparingów, więc zapowiada się ciekawa rywalizacja - wyznał kapitan MKST Astry.

I dodał - Potrzebujemy punktów jak każda drużyna. Jeśli w TAURON 1. Lidze przegrasz kilka meczów z rzędu, to możesz trafić z nieba do piekła. Liga tak właśnie wygląda. Zespoły prezentują zbliżony poziom.

Nie jest tajemnicą, że siatkarze z Nowej Soli zmagają się z problemami kadrowymi. Liczą jednak, że w sobotę przełamią swoją niemoc.

- Mamy swoje problemy kadrowe. Na ten moment walczymy z kontuzjami. Pomału wychodzimy na prostą. Mamy nadzieję, że w sobotę mocno postawimy się rywalom na ich hali - zakończył Brzeziński.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...