Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Chemeko-System Gwardia Wrocław
  18.01.2023 godz. 17:54

Seweryn Lipiński z Olimpii Sulęcin: optymistycznie patrzymy na naszą grę


Olimpia Sulęcin uległa na wyjeździe Chemeko-System Gwardii Wrocław 0:3 w meczu 17. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Przegraliśmy, ale optymistycznie patrzymy na naszą grę - powiedział Seweryn Lipiński, środkowy sulęcinian.

Drużyna z Sulęcina robiła, co w ich mocy, aby dotrzymać kroku Gwardzistom. Pomimo starań musieli uznać wyższość gospodarzy podczas niedzielnego starcia w Hali Orbita.

- Spotkanie od początku przebiegało tak jak się spodziewaliśmy. Pierwszy set w naszym wykonaniu był bardzo dobry. O porażce w pierwszej partii przesądziły dwie akcje, w których lepsi okazali się rywale. W kolejnych setach wrocławianie bardzo dobrze zagrywali. Do tego nasz serwis również dobrze przyjmowali. To ułatwiło im grę w ofensywie - zauważył zawodnik Olimpii.  

Sulęcinianie musieli pogodzić się z porażką. Jednocześnie szybko musieli o niej zapomnieć, bo już w czwartek czeka ich bardzo ważne starcie z Legią Warszawa w ramach 18. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

- W trzecim secie niestety nie byliśmy w stanie się podnieść i rywale zakończyli mecz swoją dobrą grą. Przegraliśmy, ale optymistycznie patrzymy na naszą grę. Następny mecz mamy w czwartek. Jest on dla nas bardzo ważny. Szybko wyciągamy wnioski i w czwartek koniecznie musimy wygrać - zakończył Lipiński.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...