Autor:redakcja
  17.01.2023 godz. 16:51

Kod zwycięzcy trenera PSG KPS Siedlce


- Zdajemy sobie sprawę, że w meczu z MKS Będzin nie będziemy faworytami. Jednak jest we mnie kod zwycięzcy i pojedziemy na to spotkanie z zamiarem zdobycia punktów. Inne podejście do sportu nie miałoby sensu - powiedział trener siedleckiej drużyny Mateusz Grabda.

Mateusz Grabda podkreślił, że jego podopieczni trenują solidnie i do zajęć podchodzą z pełną determinacją. - Chyba każdy zespół TAURON 1. Ligi Mężczyzn i ten z czoła tabeli, i ten z dolnych rejonów przekonał się, że w rozgrywkach nie ma łatwych spotkań. Chcemy zwyciężać i prezentować dobrą grę w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, bo tylko w takiej sytuacji możemy myśleć o sukcesie - mówi trener PSG KPS.

W poprzedniej kolejce siedlczanie wygrali we własnej hali z SMS PZPS Spała 3:1. - Spalska młodzież jest bardzo ambitna i pracuje pod kierunkiem wytrawnych trenerów z Sebastianem Pawlikiem na czele. W Szkole wykonywana jest dobra robota. I na pewno grając z tym zespołem nie można pozwolić na taryfę ulgową i zagrać na sto procent sowich możliwości, a nie na pięćdziesiąt - podkreślił Mateusaz Grabda.

Drużynie PSG KPS trzy punkty były bardzo potrzebne, ale w pierwszej partii dostała, jak powiedział trener Grbda, "prztyczka w noc." - Kolejne sety należały już do nas, ale rywale nie oddali nam łatwo pola - zakończył Mateusz Grabda.

Siatkarze PSG KPS będą teraz mieli przerwę w występach na własnym boisku. 21 stycznia zagrają w Będzinie, tydzień później zmierzą się w Bydgoszczy z BKS Visła Proline, a 4 lutego zmierzą się na wyjeździe z BAS-em Białystok.

POWIĄZANE INFORMACJE

...