Autor:Katarzyna Porębska, fot. Legia Warszawa
  14.01.2023 godz. 09:48

Bartosz Tomczak z Legia Warszawa: nie chcemy patrzeć na inne drużyny i ich wyniki


W sobotnie popołudnie Legia Warszawa we własnej hali podejmie drużynę Mickiewicz Kluczbrok w rmach 17. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Nie chcemy patrzeć na inne drużyny i ich wyniki. Chcemy zdobyć na tyle dużo punktów, żeby się spokojnie utrzymać - powiedział Bartosz Tomczak, libero warszawskiej drużyny.

W ostatniej kolejce warszawski zespół mimo, że nie był faworytem pokonał na wyjeździe SPS Chrobry Głogów 3:1.

- Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na ten mecz taktycznie. Wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać po przeciwnika. Kluczem do wygrania tego spotkania było utrzymanie silnej zagrywki rywala oraz konsekwencja na swojej pierwszej akcji. To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne i jesteśmy szczęśliwi, że wróciliśmy do Warszawy z trzema punktami - zauważył Bartosz Tomczak, libero Legii.

pierwsza rudnę legioniści zakończyli na 14. lokacie. Wygrali cztery z piętnastu spotkań. Ich celem na rundę rewanżową jest zapewnienie sobie bezpiecznej lokaty na koniec rozgrywek TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

- Pierwsza runda była ciężka dla nas z różnych przyczyn. Każdy mecz teraz jest bardzo istotny. Gdzie tylko będzie szansa, będziemy chcieli zdobywać punkty. Nie chcemy patrzeć na inne drużyny i ich wyniki. Chcemy zdobyć na tyle dużo punktów, żeby się spokojnie utrzymać - zakończył Tomczak.

W sobotę w ramach 17. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn Legia Warszawa u siebie podejmie Mickiewicza Kluczbork.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...