Autor:Katarzyna Porębska/MKS Będzin, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  13.01.2023 godz. 12:07

Damian Kogut z Exact Systems Norwid Częstochowa: popełniliśmy za dużo błędów


Exact Systems Norwid Częstochowa zakończył zmagania w rozgrywkach TAURON Pucharu Polski. Na wyjeździe ulegli MKS Będzin 1:3. Teraz częstochowianie koncentrują się na pierwszoligowych rozgrywkach. W sobotę zagrają na wyjeździe z MKST Astrą Nowa Sól w ramach 17. kolejki.

W środowyn pucharowym starciu podopieczni Leszka Hudziaka zdołali będzinianom urwać tylko jedną partię. Zespół gości przyznał, że spodziewał się zaciętej rywalizacji. 

- Spodziewaliśmy się, że nie wyjdą w takim ustawieniu jak zawsze. Trener często zmienia ustawienie. Byliśmy przygotowani na każdego zawodnika. Nie pozostało nam nic innego jak wyjść na boisko i pokazać się z jak najlepszej strony - powiedział Damian Kogut, przyjmujący Norwida.

Zawodnik częstochowskiej ekipy wyznał, że w czasie tego meczu popełnili zbyt wiele błędów, które w konsekwencji przyczyniły się do porażki.

- Zabrakło szczęścia. Udało się nam dogonić rywali, ale popełniliśmy za dużo błędów. W konsekwencji przegraliśmy mecz - zakończył Kogut.

Teraz siatkarze Exact Systems Norwid w całości koncentrują się na rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Po porażce w meczu 16. kolejki stracili fotel lidera. W sobotę zagrają na wyjeździe z MKST Astrą Nowa Sól. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...