Autor:Katarzyna Porębska, fot. BAS Białystok
  07.01.2023 godz. 11:45

Jędrzej Goss z BAS Białystok: jedziemy szukać punktów


BAS Białystok w sobotnie popołudnie rozpocznie rundę rewanżową TAURON 1. Ligi Mężczyzn na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie MKS Będzin. - Do Będzina jedziemy szukać punktów. Czwartkowy mecz Exact Systems Norwida z KRISPOL-em pokazuje, że każdy może wygrać z każdym. Pierwsza kolejka po dłuższej przerwie to zawsze pewnego rodzaju niewiadoma, a to daje nam handicap, który spróbujemy wykorzystać - powiedział Jędrzej Goss, atakujący zespołu z Białegostoku.

Białostoczanie to beniaminek tegorocznego sezonu pierwszoligowych rozgrywek. Można powiedzieć, że w pierwszej rundzie zapłacił frycowe za dołącznie do 1. ligi. Siatkarze BAs-u wygrali cztery z piętnastu spotkań. Zgromadzili na swoim koncie 16 punktów i zostali sklasyfikowani na 13. pozycji w tabeli.

- Pierwsza runda w naszym wykonaniu powinna być lepsza. Myślę, że jakbyśmy w jej trakcie zdobyli pięć czy sześć punktów więcej, byłby to optymalny wynik, który pozwoliłby spokojniej wejść w 2023 rok. Z drugiej zaś strony nad ten moment realizujemy nasz nadrzędny cel, jakim jest utrzymanie w tej lidze - powiedział Jędrzej Goss, atakujący drużyny z Białegostoku.

Podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego rundę rewanżową rozpoczną z wysokiego "c". W sobotnie popołudnie przyjdzie im się zmierzyć z MKS-em Będzin. Będzinianie po pierwszej rundzie zajęli czwartą lokatę w tabeli.

- Do Będzina jedziemy szukać punktów. Czwartkowy mecz Exact Systems Norwida z KRISPOL-em pokazuje, że każdy może wygrać z każdym. Pierwsza kolejka po dłuższej przerwie to zawsze pewnego rodzaju niewiadoma, a to daje nam handicap, który spróbujemy wykorzystać - zakończył atakujący BAS-u Białystok.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...