Autor:Katarzyna Porębska/AZS AGH Kraków, fot. AZS AGH Kraków
  15.12.2022 godz. 09:40

Kacper Komar z AZS AGH Kraków: podeszliśmy do meczu na chłodno


W meczu 13. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn AZS AGH Kraków pokonał wyżej notowaną Chemeko-System Gwardię Wrocław 3:1. - Podeszliśmy na chłodno do tego spotkania i bardzo się nam to opłaciło - powiedział Kacper Komar, rozgrywający Akademików. 

Za podopiecznymi Andrzeja Kubackiego świetne spotkanie przeciwko wrocławskiej Gwardii. Gospodarze pozwolili rywalom ugrać tylko jedną partię. 

- Ostatnimi czasy kontynuujemy dobrą passę naszej gry, udaje się nam wygrywać mecze. Walczymy ze wszystkimi drużynami niezależnie od ich miejsca w tabeli. W sobotę to pokazaliśmy na boisku. Trzeba przyznać, że nasza gra wyglądała dobrze. Pomimo przeciwności losu, kontuzji i problemów zdrowotnych dajemy radę - powiedział Kacper Komar, zawodnik zespołu z grodu Kraka. 

Aktualnie AZS AGH z dorobkiem osiemnastu punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli. 

- Pokazaliśmy, że potrafimy zachować chłodną głowę i do końca doprowadziliśmy ten mecz ze spokojem. Co ważne udało się nam utrzymać dobry poziom przez całe spotkanie. W mojej ocenie kluczem do wygranej było chłodne podejście to tego starcia. Jak widać ono zaowocowało - zakończył rozgrywający krakowskiej drużyny. 

Kolejnym rywalem Akademików będzie Legia Warszawa. Spotkanie zostało zaplanowane na 17 grudnia w Warszawie. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...