Autor:Katarzyna Porębska/PSG KPS Siedlce, fot. PSG KPS Siedlce
  27.11.2022 godz. 12:16

Kamil Długosz: chcemy wygrać i zgarnąć całą pulę


W niedzielne popołudnie PSG KPS Siedlce zagra na wyjeździe z MKST Astrą Nowa Sól na zakończenie 11. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Przyjechaliśmy, żeby wygrać i zgarnąć całą pulę - powiedzial Kamil Długosz, przyjmujący siedleckiej drużyny.

Kilka dni temu podopieczni Mateusza Grabdy we własnej hali pokonali Olimpię Sulęcin 3:1 w zaległym meczu 1. kolejki. Nagrodę MVP po tym starciu odebrał Kamil Długosz.

- Otrzymałem nagrodę MVP, ale tak naprawdę każdy z drużyny zasłużył na to wyróżnienie. Najważniejsze, że w końcu wygraliśmy za trzy punkty. To był trudny mecz i mieliśmy słabsze momenty gry. Na szczęście je przetrzymaliśmy i potrafiliśmy z nich wyjść obronną ręką. Gratulacje za to zwycięstwo należą się dla całego zespołu - powiedział przyjmujący.

Co było kluczem do zwycięstwa za trzy punkty? - W trudnych momentach zachowaliśmy większy spokój, niż przeciwnicy. Byliśmy lepszym kolektywem. Poza przestojem w pierwszym secie, graliśmy naprawdę dobrze. Chłodna głowa i założenia taktyczne pomogły nam zwyciężyć - wyznał zawodnik PSG KPS.

W niedzielę siatkarze z Siedlec powalczą z beniaminkiem z Nowej Soli. Czy podtrzymają zwycięską passę?

- Przyjechaliśmy do Nowej Soli, żeby wygrać i zgarnąć całą pulę. Każdy z nas jest już przyzwyczajony do takiego trybu życia, że mamy mecz domowy, a potem wyjazd. Poza tym, nie pierwszy raz gramy mecze środa-sobota. Musieliśmy szybko się zregenerować i wyciągnąć wnioski z błędów, które ostatnio popełniliśmy. Przyjechaliśmy na teren rywala pełni optymizmu - zakończył Długosz.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...