Autor:redakcja
  27.11.2022 godz. 09:46

Krzysztof Wójcik: nie należy nas jeszcze skreślać


W tym sezonie siatkarze Legii Warszawa rzadko mogli po meczu TAURON 1. Ligi Mężczyzn unosić ręce w geście zwycięstwa. Ostatni raz cieszyli się z wygranej w dziewiątej kolejce nad PSG KPS Siedlce. Było wtedy 3:1. Dzisiaj w spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki nie stracili seta. Oczywiście po ostatniej piłce w szeregach podopiecznych trenera Krzyzstofa Wójcika zapanowała ogromna radość.

- Byliśmy lepsi we wszystkich elementach. Nie było jednego w którym byśmy ustępowali. Mój zespół zdobył bardzo ważne trzy punkty. Lechia na pewno była faworytem - mówił stołeczny szkoleniowiec.

Legioniści w jedenastu meczach zdobyli jedenaście punktów. Wygrali w sumie cztery spotkania. Do drużyny z Tomaszowa Mazowieckiego mają jeszcze straty cztery punkty i na pewno nie mogą mieć spokoju w walce o utrzymanie się na zapleczu PlusLigi. - Dzisiejszym zwycięstwem udowodniliśmy, że nie należe nas jeszcze skreślać - powiedział trener Krzysztof Wójcik.

MVP został wybrany Kamil Szewczyk. Takie wyróżnienie rozgrywający warszawskiego klubu otrzymał po wspomnianym wyżej meczu z PSG KPS Siedlce. Dzisiaj również mądrze pokierował poczynaniami swojego zespołu.

Legioniści będą jeszcze dzisiaj cieszyć się ze zwycięstwa, ale od jutra najprawdopodobniej będą myślami przy następnym rywalu. W sobotę spotkają się z KRISPOLEM Września. Wystarczy spojrzeć na dół tabeli, żeby od razu przekonać się jak ważne to będzie wydarzenie dla obu drużyn. Siatkarze z Wrześni wygrali tylko jeden mecz i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

 

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...