Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  26.11.2022 godz. 08:33

Łukasz Chajec: w sobotę chcemy wygrać


Olimpia Sulęcin w ramach 11. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn w sobotnie popołudnie we własnej hali podejmą SMS PZPS Spała. - W sobotę chcemy wygrać i dopisać trzy punkty do tabeli. Na pewno nie będzie to łatwe, ale uważam, że jesteśmy lepszym zespołem. Musimy maksymalnie się skoncentrować, wyjść na parkiet i u siebie wygrać ten mecz - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

W środę siatkarze Olimpii rozegrali zaległy mecz 1. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn z PSG KPS Siedlce. Pomimo walki sulęcinianie musieli uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali 3:1.

- Bardzo dobrze weszliśmy w pierwszego seta. Przede wszystkim dobrze prezentowaliśmy się w polu serwisowym, w bloku i ataku. Dzięki tym elementom wygraliśmy. W drugiej partii z gospodarzami graliśmy punkt za punkt. Dopiero w końcówce na swoją korzyść rozstrzygnęli ją siedlczanie. Natomiast na początku trzeciego seta rywale zaczęli dobrze serwować i nam odskoczyli. Goniliśmy ich, ale trudno było nam do nich doskoczyć. W czwartym było bardzo podobnie - powiedział Łukasz Chajec.

Po 10. kolejkach Olimpia zajmuje 12. miejsce w tabeli. - Zdajemy sobie sprawę z tego, jaka jest sytuacja w tabeli. Wiemy też jakie mamy problemy. Walczymy z nimi. Mimo porażki w Siedlcach jestem bardzo zadowolony z walki moich zawodników, tym bardziej, że mamy w składzie dużo kontuzji i urazów.

Dzisiaj zawodnicy z Sulęcina rozegrają bardzo ważny mecz. We własnej hali podejmą ostatni zespół tabeli - SMS PZPS Spała.

- W sobotę chcemy wygrać i dopisać trzy punkty do tabeli. Na pewno nie będzie to łatwe, ale uważam, że jesteśmy lepszym zespołem. Musimy maksymalnie się skoncentrować, wyjść na parkiet i u siebie wygrać ten mecz - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...