Autor:KP/Chemeko-System Gwardia Wrocław, fot. Chemeko-System Gwardia Wrocław
  20.11.2022 godz. 12:53

Paweł Gryc: musimy się skupić na swojej grze


Porażka w Pucharze Polski zdecydowanie nie była tym, czego oczekiwali wrocławscy kibice. Teraz w pełni musza skoncentrować się na rywalizacji w TAURON 1.Lidze, gdzie w ramach 10. kolejki podejmią Legię Warszawa. Gwardziści liczą, że po raz kolejny Hala Orbita będzie dla nich  szczęśliwa, a trybuny znów zapełnią się kibicami!

Mecz z CHKS Arką Chełm od pierwszych piłek miał wyrównany przebieg. Nawet kilkupunktowe przewagi szybko były odrabiane przez obie drużyny. Nieszczęśliwie dla wrocławian, po tie-breaku ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Bartłomieja Rebzdy, którzy tym samym wywalczyli awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

- Ciężko było nam utrzymać koncentrację i myślę, że nasza gra nie była na tym poziomie, na którym powinna. Gratulacje dla rywali, którzy postawili się i wykorzystali swoje walory prezentując bardzo dobrą siatkówkę. Rok temu chełmianie otarli się o pierwszą ligę, teraz też są wielkie plany. Chłopaki bardzo dobrze się prezentują i życzę im jak najlepiej w drugiej lidze – ocenił Paweł Gryc.

Podopieczni Dawida Murka nie mieli dużo zzasu na wyciągnięcie wniosków, bo już w niedzielę 20 listopada do Hali Orbita przyjedzie Legia Warszawa.

- Szybko musimy zapomnieć o tym meczu i w pełni skoncentrować się na niedzielnym starciu z Legią Warszawa. Przede wszystkim musimy się skupić na swojej grze i dalej wdrażać te mechanizmy, które wiemy, że działają i pomagają wygrywać. To oczywiste, że chcemy już w niedzielę wrócić na swoją drogę – dodaje atakujący Gwardii.

Podopieczni Krzysztofa Wójcika obecnie zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie trzy wygrane mecze — w tym dość niespodziewane zwycięstwo nad PSG KPS Siedlce.

W poprzedniej kolejce, gdy do Hali Orbita przyjechała drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego, kibice drużyny ze stolicy Dolnego Śląska wspólnie ustanowili nowy rekord frekwencji w TAURON 1. Lidze.

- Kiedy hala jest pełna i słychać ten doping to zawsze jest super. I tak naprawdę kibice to nasz siódmy zawodnik na boisku, dlatego zapraszam wszystkich do Hali Orbita –  mówi Paweł Gryc.

Pierwszy gwizdek spotkania już o 17:00, a bilety dostępne są w serwisie eventim.pl

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...