Autor:KP/KRISPOL Września, fot. KRISPOL Września
  18.11.2022 godz. 13:18

KRISPOL jedzie walczyć


W minioną środę siatkarze KRISPOL-u wrócili z pojedynku w Głogowie, a już dwa dni później zmuszeni są znowu się pakować i jechać rozegrać mecz w Siedlcach w ramach 10. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Faworytem sobotniego spotkania będą gospodarze, ale wrześnianie nie zamierzają się poddawać mając zamiar walczyć o drugie ligowe zwycięstwo.

Zespół z Siedlec na chwilę obecną zajmuje 10. pozycję w tabeli z dorobkiem 11 ligowych punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa i cztery porażki. Trzy z ośmiu dotychczas rozegranych meczów siedlczanie kończyli tie-breakiem. Dwa z nich wygrali. W ostatnich dwóch kolejkach przeciwnicy KRISPOL-u przegrali swoje mecze. We własnej hali ulegli Gwardii Wrocław 1:3 i na wyjeździe przegrali z niżej notowaną Legią Warszawa 1:3.

– Znając naszą pozycję w tabeli wiemy, że każdy kolejny mecz będzie trudny. Rozegraliśmy dwa naprawdę dobre sety w Głogowie i na tym zamierzamy opierać nasze myślenie o meczu w Siedlcach. Będzie to trudny przeciwnik, który w tym sezonie nie wydaje się jednak już tak mocny jak w poprzednim. Nasi kibice, zawodnicy, sztab szkoleniowy cały czas oczekują na ligowe zwycięstwo i o nie zamierzamy walczyć w Siedlcach. Pomimo niepowodzeń poddawać się nie zamierzamy – komentował przed meczem z PSG KPS Siedlce trener Krispolu Marian Kardas.

Pojedynek PSG KPS Siedlce z KRISPOL-em Września rozegrany zostanie w sobotę, 19 listopada w hali sportowej przy ulicy Prusa 6 w Siedlcach. Jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...