Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  18.11.2022 godz. 10:49

Częstochowianie jadą do Bydgoszczy


W sobotę w Hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy zespół Exact Systems Norwid Częstochowa zmierzy się w meczu 10. kolejki TAURON 1. Ligi z miejscowym BKS Visłą Proline. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Częstochowski Norwid nie zwalnia tempa i po czterech kolejnych zwycięstwach, trzech ligowych - Olimpia Sulęcin 3:2, SMS Spała 3:0, MKS Będzin 3:2 oraz pucharowym z Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 spróbuje podtrzymać zwycięską passę. Zadanie nie będzie łatwe bo na drodze podopiecznych Leszka Hudziaka stanie zespół BKSu Visły Bydgoszcz.

- Ekipa z Bydgoszczy ma bardzo dobrego szkoleniowca, Michala Masnego, który niedawno wszedł na ławkę trenerską. Generalnie będziemy się przygotowywać do tego starcia tak jak m.in. do meczu z Będzinem. Nie klasyfikujemy przeciwników na mocniejszych, czy słabszych. Czy to np. MKS Będzin, bądź nasz najbliższy oponent, BKS Bydgoszcz. Do każdego spotkania staramy się przygotować jak najbardziej profesjonalnie – powiedział Leszek Hudziak, szkoleniowiec Exact Systems Norwida.

Błękitno-granatowi opromienieni serią zwycięstw pod wodzą nowego szkoleniowca będą z całą pewnością za wszelką cenę dążyć do kolejnej wygranej, która w znaczący sposób mogłaby przybliżyć częstochowian do ścisłej czołówki TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...