Autor:KP/KRISPOL Września, fot. KRISPOL Września
  15.11.2022 godz. 18:16

W środę zaległy mecz SPS Chrobrego i KRISPOL-u


W środę siatkarze KRISPOL-u rozegrają zaległy mecz z drugiej kolejki spotkań z SPS Chrobrym Głogogów. Biorąc pod uwagę pozycje w tabeli obu drużyn faworytem pojedynku będą gospodarze, ale wrześnianie mocno liczą na sprawienie niespodzianki.

SPS Chrobry Głogów zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli. Siatkarze z Głogowa dotychczas zgromadzili na swoim koncie 12 punktów, które zostały zdobyte w wyniku odniesienia trzech zwycięstw i pięciu porażek. Bilans setowy wynosi 15:16.

Analizując postawę głogowian w tegorocznych rozgrywkach można stwierdzić, że wiedzie im się różnie, ale w ostatnich trzech spotkaniach zaprezentowali się naprawdę dobrze. Trzy kolejki wstecz głogowianie po tai-breaku ulegli we własnej hali zajmującemu obecnie drugie miejsce w tabeli Mickiewiczowi Kluczbork. W przedostatniej kolejce na wyjeździe pokonali zajmującą 11. miejsce Olimpię Sulęcin 3:1. W ostatnim meczu głogowianie pewnie ograli najsłabszy w lidze SMS PZPS Spała 3:0.

 – Zmierzymy się z rywalem, który zajmuje wyższe miejsce w tabeli. Myślę jednak, że Chrobry nie jest poza naszym zasięgiem i jesteśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo. Ważne, abyśmy potrafili zaprezentować się tak jak w dobrych setach w meczu z Avią Świdnik. Musimy doprowadzić do walki w końcówkach setów i wygrywać ważne piłki. Znamy mocne punkty przeciwnika i musimy je zneutralizować. Następne mecze będą jeszcze trudniejsze – oceniał przed spotkaniem w Głogowie trener KRISPOL-u Marian Kardas.

Pojedynek SPS Chrobry Głogów z KRISPOL-em Września odbędzie się w środę, 16 listopada w hali sportowej przy Placu Mieszka I w Głogowie. Rozpoczęcie meczu przewidziano na godzinę 18.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...