Autor:redakcja
  10.11.2022 godz. 13:02

Łukasz Chajec: gramy na trudnym terenie


Od piątku do niedzieli rozgrywane będą mecze dziewiątej kolejki TAURON 1.Ligi Mężczyzn. Rywalizacja rozpocznie się w Częstochowie, gdzie zajmujący szóste miejsce Exact Systems Norwid spotka się z liderem MKS-em Będzin.

- W mojej opinii będzie to najciekawsze wydarzenie dziewiątej kolejki - mówi trener Olimpii Sulęcin, Łukasz Chajec. Zespół gości prezentował ostatnio równą, stabilną formę. Przegrał dotychczas tylko jeden mecz. Będzinianie mierzą w tym sezonie bardzo wysoko.

Ambitne cele stawiają sobie również częstochowianie. Co prawda ich gra w tym sezonie falowała, ale po zmianie na ławce trenerskiej odnieśli dwa zwycięstwa. Sytuacja w drużynie z pewnością jest już ustabilizowana i zespół ten odnajdzie swój styl gry. Zarówno jedni jak i drudzy liczą na sukces pod Jasną Górą.

Olimpia Sulęcin jedzie na mecz do Mickiewicza Kluczbork. - Jest tam bardzo trudny teren. Rywal ten, który ma w składzie doświadczonych graczy, jest u siebie groźny, ale my nastawiamy się na zdobycie punktów. Znamy przeciwnika, a on doskonale orientuje się w naszych możliwościach. Na pewno trzeba będzie wyjść na boisko maksymalnie skoncentrowanym i my z takim nastawieniem przystąpi do niedzielnego meczu - mówi Łukasz Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...