Autor:Katarzyna Porębska/Olimpia Sulęcin, fot. Olimpia Sulęcin
  23.10.2022 godz. 16:08

Łukasz Chajec: wyszarpaliśmy to zwycięstwo


Olimpia Sulęcin pokonała AZS AGH Kraków 3:1 w meczu 6. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Cieszę się, że wyszarpaliśmy to zwycięstwo. Nie graliśmy najlepszej siatkówki, ale wywalczyliśmy ważne trzy punkty - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Siatkarze Olimpii w ostatniej ligowej kolejce dopisali do swojego konta komplet trzech punktów. We własnej hali zmierzyli się z krakowskimi Akademikami. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Zespół gości tylko w trzeciej partii zdołał przechylić szalę na swoją stronę.

- Za nami zwycięski mecz z AZS AGH Kraków 3:1. Cieszymy się bardzo z tej wygranej. To wcale nie było łatwe spotkanie. Po dwóch pierwszych setach widać było, że przeciwnik wyciagnął wnioski i zaczął grać taktycznie. Niestety nasza drużyna się męczyła. Do tego popełnialiśmy wiele prostych błędów - wyjaśnił sternik sulęcinian.

I dodał - Cieszę się, że wyszarpaliśmy to zwycięstwo. Nie graliśmy najlepszej siatkówki, ale wywalczyliśmy ważne trzy punkty.

Nagrodę MVP na zakończenie piątkowego meczu odebrał Damian Sobczak, libero drużyny gospodarzy.

- Życzyłbym sobie takiej walki w każdym meczu. Najważniejsze są trzy punkty. Gratulacje za to spotkanie należą się całej drużynie - zakończył zawodnik Olimpii.

Kolejne spotkanie sulęcinianie zagrają na wyjeździe. W niedzielę 30 października zmierzą się z Exact Systems Norwid Częstochowa.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...