Autor:redakcja
  16.10.2022 godz. 08:07

Prezeska Legii Warszawa odznaczona


Przed meczem TAURON 1. Ligi Mężczyzn pomiędzy Legią Warszawa i MKS-em Będzin (0:3) odbyła się miła uroczustość. Prezeska stołecznego klubu Karolina Szewczyk z rąk Jarosława Miałkowskiego odebrała medal 20-lecia Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

- Pani Karolina Szewczyk, mimo bardzo młodego wieku, położyła już ogromne zasługi w rozwoju Legii Warszawa. Swoją ofiarną pracą może służyć przykładem dla wielu działaczy. osób z naszego środowiska. Nie szczędząc swojego czasu wspierała Legię w trudnych chwilach. To, że ten zasłużony klub gra na zapleczu PlusLigi jest wielką zasługą Karoliny Szewczyk. Pani Prezesce i legionistom życzę jak największych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym - powiedział po ceremonii dekoracji Jarosław Miałkowski, Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej.

Karolina Szewczyk jest Prezeską Legii Warszawa od 2014 roku. W tym czasie zespół siatkarzy awansował z drugiej do pierwszej ligi.

- Jest mi bardzo miło, że moja praca w Legii została dostrzeżona. Wyróżnienie jakie mnie spotkało traktuję jako docenienie pracy wszystkich ludzi, którzy w tym okresie pracowali w Legii Warszawa - powiedział Prezeska Legii Warszawa.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...