Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  24.09.2022 godz. 09:18

Łukasz Chajec: postaramy się sprawić niespodziankę


W sobotnie popołudnie Olimpia Sulęcin rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2022/23. W ramach 2. kolejki zmierzy się z Chemeko-System Gwardią Wrocław. - Przyjedzie do nas zespół niezwykle wymagający i silny. Skupiamy się na swoich przygotowaniach i swojej grze. Zrobimy wszystko, aby powalczyć o punkty - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Siatkarze Olimpii nie mogą się już doczekać pierwszego swojego spotkania na parkietach TAURON 1. Ligi .

- Przygotowania do meczu wymagają sporo czasu. To zawsze intensywny moment i wiele pracy do wykonania przez osoby działające w klubie - podkreślił szkoleniowiec Olimpii.

I dodał - Cieszymy się, że w sobotę rozegramy swój pierwszy mecz we własnej hali.

Przeciwnikiem sulęcinian będzie wrocławska Gwardia. - Przyjedzie do nas zespół niezwykle wymagający i silny. Skupiamy się na swoich przygotowaniach i swojej grze. Zrobimy wszystko, aby powalczyć o punkty. Gwardia zawsze była w czołówce klubów, które były wymieniane jako kandydant do awansu. Jednak różnie się to układało. W mojej ocenie, w tym sezonie ten zespół jest bardzo dobrze zbudowany i zbilansowany - wyznał Chajec.

Gospodarze sobotniego starcia doskonale zdają sobie sprawę, że czeka ich wymagające spotkanie. Nie mają jednak zamiaru złożyć broni.

- Trzeba pamiętać, że każdy mecz to inna historia. Każda drużyna może wygrać z każdą. W sobotę postaramy się sprawić niespodziankę - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...