Autor:Katarzyna Porębska/KRISPOL Września, fot. KRISPOL Września
  05.08.2022 godz. 13:25

Bartosz Zieliński: nasze treningi przebiegają bardzo dobrze


W drugiej połowie lipca KRISPOL Września rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wrześnianie trenują niemal w komplecie. - Poznajemy się z chłopakami. Uważam, że nasza praca wygląda i przebiega naprawdę dobrze - powiedział Bartosz Zieliński, libero wrześnian.

Drużyna z Wrześni od trzech tygodni trenuje, poznaje się i przygotowuje się do nowego sezonu. - Rozpoczęliśmy trzeci tydzień wspólnych treningów. Nie jesteśmy jeszcze w komplecie, ale musimy sobie dawać radę. Kacper Ratajewski i Jakub Olszewski dotrą do nas dopiero 25 września po mistrzostwach Europy U21. Cała reszta ciężko trenuje - powiedział Marian Kardas, trener KRISPOL-u.

Z kolei Bartosz Zieliński dodał - Trzy tygodnie temu rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu na obiektach dostępnych we Wrześni. Poznajemy się z chłopakami. Uważam, że nasza praca wygląda i przebiega naprawdę dobrze. Czekamy jeszcze na dwóch chłopaków, którzy we wrześniu mają mistrzostwa Europy. Z niecierpliwością czekamy już na początek sezonu.

Do drużyny KRISPOL-u dołączyło kilku nowych zawodników, m.in. Jędrzej Ziółkowski - rozgrywający, Tomasz Polczyk - przyjmujący i Jakub Sadkowski - środkowy, którzy pracują nad zgraniem całej ekipy.

- Za nami bardzo intensywne treningi. Musi być ciężko, bo tylko w taki sposób możemy przygotować się do startu sezonu. Uważam, że z treningu na trening nasza współpraca przebiega coraz lepiej - wyznał Ziółkowski.

Wtórował mu Jakub Sadkowski - Jako zespół czujemy się bardzo dobrze. Tworzymy fajną drużynę. Mamy nadzieję, że przełoży się to na nasze wyniki.

Dobrej myśli po tych trzech tygodniach wspólnych treningów jest nowy przyjmujący zespołu.

- Po naszym treningach widać duże zaangażowanie. Mamy bardzo ambitny zespół. Walczymy o każdą piłkę. Jestem bardzo zadowolony z intensywności treningów. Uważam, że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku - zakończył Polczyk.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...