Autor:KP/MKS Będzin, fot. MKS Będzin
  26.07.2022 godz. 18:45

Wojciech Serafin: powiększyliśmy sztab, aby lepiej wykorzystać potencjał


Grono asystentów trenera Wojciecha Serafina się powiększyło. Do Bartosza Gawryszewskiego dołączył Mateusz Musiał, który w nowym sezonie będzie jednocześnie analitykiem będzińskiego MKS-u. Wcześniej był statystykiem. - Powiększyliśmy sztab, aby lepiej wykorzystać potencjał jakim dysponujemy - powiedział wojciech Serafin, I trener będzinian.

Przed sezonem 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn sztab szkoleniowy MKS Będzin przeszedł niemałą zmianę. W ostatnich dniach do zespołu dołączył Mateusz Musiał, który będzie pełnił funkcję asystenta oraz analityka.

- Powiększyliśmy sztab, aby lepiej wykorzystać potencjał jakim dysponujemy. Zdecydowaliśmy się na poprawienie naszej struktury, ale decyzje o tym zapadły już dużo wcześniej. W tak długim i wymagającym sezonie - faza zasadnicza liczy ponad 30 spotkań - jest bardzo dużo pracy, której trzeba się poświęcić i nie można dopuścić, by pewne działania czekały dłużej na swoją kolej. Dlatego połączyliśmy wszystkie "naczynia", przy jednoczesnym zazębieniu zakresu obowiązków oraz odpowiedzialności, żeby takich sytuacji w przyszłości było jak najmniej - tłumaczył Wojciech Serafin, szkoleniowiec MKS-u Będzin.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy