Autor:KP/MKS Będzin, fot. MKS Będzin
  22.07.2022 godz. 08:32

Renne Teppan nowym atakującym MKS-u Będzin


Działacze będzińskiego MKS-u wykazali się bardzo dużą aktywnością na rynku transferowym, pozyskując latem aż siedmiu zawodników. Jako ostatni umowę z zagłębiowskim klubem podpisał Estończyk, Remme Teppan, mający w CV włoskie Trentino Volley Srl, PGE Skra Bełchatów oraz grecki Olympiakos Pireus.

Niespełna 29-letni atakujący, mierzący 197 cm wzrostu, zdobywał cenne doświadczenie także w reprezentacji swojego kraju, z którą sięgał m.in. po złote i brązowe medale Ligi Europejskiej. Aktualnie najnowszy nabytek MKS-u przebywa z rodakami na zgrupowaniu, przygotowując się do sierpniowych eliminacji mistrzostw Europy.

- Jest to dobry transfer. Liczę, że Renee wniesie jakość oraz pozytywne nastawienie do grupy, która w ubiegłych rozgrywkach cieszyła się świetną atmosferą. Mam nadzieję, że po sezonie reprezentacyjnym przyjedzie do Będzina w pełnym zdrowiu i dostarczy nam wiele radości dobrą grą - przyznał trener Wojech Serafin.

O miejsce w szóstce Estończyk powalczy z Mateuszem Frącem, który w międzysezonowej przerwie zamienił Chemeko-System Gwardia Wrocław na MKS Będzin.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy