Autor:KP/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  01.07.2022 godz. 20:13

Młodzi zawodnicy zostają w Bydgoszczy


W ostatnich dniach bKS Visła Proline Bydgoszcz poinformowała, że czterech zawodników zostaje na kolejny sezon ligowy TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W tym gronie znalazł się Damian Radziwon, Antoni Kwasigroch, Filip Jędruszczak oraz Emil Narkowicz.

Komunikat klubu
"Wychowanek BKS Chemik Bydgoszcz zostaje. Damian Radziwon chce szlifować swoje umiejętności pod okiem trenera Michala Masnego. Tylko czekać, aż szturmem wejdzie do rankingu najlepiej blokujących w nowym sezonie.

Młody gniewny Antoni Kwasigroch zostaje. Ambicja, pracowitość i zapał do pracy w drużynie na najwyższym poziomie.

Razem z Boniem będzie dbać o to, aby każde miejsce na boisku było niedostępne dla przeciwnika. Wulkan energii i humoru to cały Filip Jędruszczak. To kolejny złoty medalista, który będzie szlifował swoje umiejętności pod okiem nowego trener.

Emil Narkowicz nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w meczach, ale dzięki ciężkiej pracy, gdy tylko dostawał szansę do wejścia na boisko to stawał na wysokości zadania i pomagał drużynie przechylać losy meczu na naszą korzyść tak jak chociażby w Strzelcach Opolskich. Kolejny młody gniewny zostaje na następny sezon".

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy