Autor:KP/Polski Cukier Avia Świdnik, fot. Polski Cukier Avia Świdnik
  20.06.2022 godz. 16:08

Nowy kontrakt wychowanka


Kolejny środkowy bloku przedłużył swój kontrakt z Avią Świdnik. Tym razem chodzi o Konrada Machowicza. A to oznacza, że ta pozycja na boisku pozostaje bez zmian względem poprzedniego sezonu TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Konrad Machowicz do wychowanek Avii. Grał także w Czarnych Radom i Politechnice Lublin. Od 2017 roku ponownie przywdziewa żółto-niebieskie barwy.

– Bardzo się cieszę, że będę mógł nadal reprezentować klub, w którymi stawiałem swoje pierwsze kroki w siatkówce. Zaszczytem jest występować przed takimi wspaniałymi kibicami, jak i być częścią tej drużyny, dlatego bardzo dziękuje klubowi za taką możliwość – powiedział Konrad Machowicz.

– Konrad w ubiegłym sezonie miał bardzo trudne zadanie, gdy po kontuzji Bartka Żywno został przestawiony na pozycje atakującego i sprawdził się w tej roli wzorowo, co tylko potwierdza jakiej klasy jest zawodnikiem. W nadchodzącym sezonie będzie można Konrada ponownie oglądać w roli środkowego. To bardzo ambitny chłopak, który wiele razy udowadniał swoja wartość, więc nie mogło go zabraknąć w składzie Avii w nowym sezonie – dodał trener, Witold Chwastyniak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...