Autor:KP/KPS Siedlce, fot. KPS Siedlce
  16.06.2022 godz. 13:17

Nowi zawodnicy w KPS-ie


Karol Kubisz i Piotr Fenoszyn to nowi zawodnicy, którzy zasili szeregi KPS-u Siedlce.

Karol Kubisz to kolejny zawodnik, którego w sezonie 2022/23 kibice będą oglądać w barwach KPS Siedlce. Środkowy poprzednie trzy sezony spędził w ekipie MOS WOLA Warszawa, a wcześniej bronił barw BBTS Bielsko-Biała.

- Wybrałem klub KPS Siedlce, ponieważ wyznacza wysokie cele organizacyjne i sportowe. Zaletą klubu jest sztab szkoleniowy, który ma bogate doświadczenie trenerskie. Ponadto, dużym atutem są kibice oraz atmosfera, która napędza zespół w hali do gry i sprawia satysfakcję z pracy i wysiłku, który wkłada się na treningach - powiedział Karol Kubisz.

Do KPS Siedlce dołączył również rozgrywający Piotr Fenoszyn. Trzy poprzednie sezony zawodnik spędził w AZS AGH Kraków, wcześniej bronił baw UMKS Kęczanin Kęty oraz ekipy Hutnik Wanda Kraków.

- Wybrałem KPS Siedlce ze względu na chęć do dalszego rozwoju i uważam, że jest to odpowiednie miejsce przede wszystkim pod względem sportowym. Poza tym słyszałem wiele dobrego o klubie i kibicach, którzy okazują wsparcie na meczach, co do tej pory odczuwalne było dla mnie w Siedlcach nawet po drugiej stronie siatki. Cieszę się, że w nadchodzącym sezonie będę częścią KPS-u - wyznał Fenoszyn.

POWIĄZANE INFORMACJE

...